רשומות

יום ראשון, 15 בדצמבר 2019

לקראת החנוכה- המלצה על משחקי חברת "ב.ש.צעצועים" שישמחו את הילדיםכולנו מתכוננים לחנוכה ומחפשים לרכוש לילדים משחקים מעניינים שישמחו אותם, יעזרו להוציא אותם מהמסכים ויספקו להם שעות של הנאה.

אני רוצה להמליץ לכם על המשחקים של "ב.ש. צעצועים" – "קסם של שרשרת" "3 בריבוע" ו- "סליידר" המשחקים הם מבית המותג SMART TOY והם מפתחים את הזיכרון, הזריזות, הדמיון, המוטוריקה והדינמיקה החברתית.שיחקתי עם הנכדים במשחק "3 בריבוע" ומאד נהנינו מהמשחק ומהצורך לגלות זריזות ומהירות, לחשוב מהר ולמצוא פתרונות לקושי. אני בטוחה שהמשחקים יספקו לילדים יחד שמח ומהנה.


"קסם של שרשרת":  משחק יצירתי ומהנה הכולל מתקן מיוחד שמייצר שרשראות בעיצוב אישי! מכניסים לתוך העמודות שבמתקן טבעות בצבעים שבוחרים, לוחצים על הכפתורים והוקוס פוקוס... יוצאת מהמתקן שרשרת!
הטבעות מתחברות זו לזו בתוך המתקן, ועם הוצאת השרשרת  - באורך ובצבעים שבחרנו - אפשר להכין ממנה מגוון תכשיטים: שרשראות, צמידים, עגילים, סיכות, טבעות ועוד. המשחק מכיל, בנוסף לטבעות במגוון רב של צבעים, גם תליונים וסוגרים שונים להכנת תכשיטים (הטבעות רב פעמיות וניתנות לשימוש חוזר).
מתאים מגיל 4 שנים.

מחיר: 100 - 120 ש"ח.

ב ש צעצועים - קסם של שרשרת  צילום - סטודיו דאוטון
"סליידר": משחק אינטראקטיבי מאתגר – המתאים למשחק אישי או למשחק תחרותי של כמה משתתפים. המשחק משמיע בעברית הוראות ומהלכים שיש לבצע. על השחקן להזיז את הקוביות הצידיות שבמשחק בזמן קצוב, כך שיהיו תואמות בצבעיהן לקוביות המרכזיות המהבהבות. המשחק כולל 4 אפשרויות – מהירות, שלבים, זיכרון ומשחק רב משתתפים.
המשחק תורם לחידוד הזיכרון החזותי, ושיפור מיומנויות מוטוריות. 

מתאים מגיל 6 שנים.

מחיר: 100 - 120 ש"ח.ב ש צעצועים - סליידר  צילום -סטודיו דואטון

"3 בריבוע": משחק חשיבה תחרותי ומאתגר, בו יש לסדר את 9 הריבועים הצבעוניים שבלוח המשחק, באופן זהה ל-9 ריבועים בקופסת הקוביות – כפי שסודרו באופן מקרי לאחר ערבובן. יש להזיז את הקוביות שבלוח למעלה, למטה ולצדדים, עד שמצליחים ליצור תצורה זהה של הצבעים - כמו זו שבקופסה. הראשון שמסיים לסדר את הריבועים – מוריד את המסגרת על הריבועים ומכריז על הניצחון! 
המשחק מכיל: קופסת קוביות, 48 ריבועים צבעוניים, לוח משחק, 2 שקיות בד (לאחסון הריבועים הצבעוניים).

מתאים מגיל 6 שנים.
מחיר: 60 - 70 ש"ח.

ב ש צעצועים - משחק -  3 בריבוע  צילום - סטודיו דואטון

להשיג ברשתות ובחנויות הצעצועים ברחבי הארץ.אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה