רשומות

יום שישי, 6 בספטמבר 2019

ארבע ספרי ילדים מומלצים- העננה רננה/דורית רביניאן, איפה בייבי, ממלכת חדי הקרן/זאנה דיוידסון ואיך לצייר בקלות חד קרן.ארבע ספרי ילדים מהנים, נחמדים ומומלצים. העננה רננה של דורית רביניאן הוא ספר קסום על עננה המפליגה למרחק, מורידה גשמים, משחקת, מלטפת ומתגשמת. איפה בייבי הוא ספר משחק לפעוטות. ממלכת חדי הקרן מאת זאנה דיוידסון הוא ספר ששי בסדרה לילדים המתחילים לקרוא ואוהבים הרפתקאות וקסמים. ולסיום ספר המלמד איך מציירים חיות בחמישה שלבים קלים ופשוטים.

העננה רננה מאת דורית רביניאןספר ילדים מחורז ומלא קסם. העננה רננה יוצאת לקייטנה ושם עם עוד עננים מתחילים היא לומדת על ארבע רוחות שמים, על רעמים, על המטרת טיפות ועל געגועים.

סיפור שיש בו חיוך, יופי, הגשמה והשראה. העננה רננה תיכנס לכם ללב וכך גם סיפורה.

וגם אתם, בנים, בנות, מספרי זכרו רק זאת:
אל נא תשכחו לראות.
ראש הרימו, סנטרים- שאו מבט אל המרומים.
אולי תראו בשמי האור, בין גגות ובין ציפור,
אולי תראו בין מגדלים, גם עננה עם תלתלים.... (מתוך הספר)

האיורים המקסימים המוסיפים חן רב , יופי והנאה לסיפור הם של דיויד הול.

מומלץ בחום רב.

העננה רננה מאת דורית רביניאן. איורים- דיויד הול. הוצאת עם עובד. ללא מספור. מנוקד. מחיר- 74 ₪.
איפה בייבי?


ספר קרטון מתוק מאד המספר על אמא הרוצה לצאת לטיול עם בייבי, אלא שהוא נעלם והאם יוצאת למסע חיפושים אחריו.
בכל דף מוזמן הילדון לחפש את הפרפר השובב. עליו להרים לשונית ולגלות האם בייבי נמצא שם או שמא חיה אחרת מסתתרת במחבוא.
פעוטות אוהבים מאד לגלות מה מסתתר מאחורי הלשונית ואין לי ספק שהספרון ימשוך את תשומת הלב והם ייהנו ממנו.
"איפה בייבי?". הוצאת "דני ספרים", 8 כפולות, ספר קרטון קשיח. מחיר לצרכן 68 ש"ח, להשיג בכל חנויות הספרים ובחנות המקוונת של ההוצאה: www.siman-kria.co.il .

ממלכת חדי-הקרן מאת זאנה דיוידסון


ספר ששי בסדרת ממלכת חדי הקרן. והפעם "הכוכב המכושף"


סדרה מצוינת עבור ילדים, העושים את צעדיהם הראשונים בקריאה ללא עזרה. הפרקים בספר קצרים והוא כתוב בשפה פשוטה ובהירה, המתאימה במיוחד לגילאי ראשית קריאה.

הספר מלא בדמויות קסומות, הגיבורה זואי מתמודדת באומץ עם קשיים רבים והקוראים הצעירים מרותקים לעלילה. זואי חוזרת לאי חדי-הקרן כדי לעזור לחבריה להביס את שדואו, הפוני המרושע, אחת ולתמיד. אבל שדואו לא מתכוון לוותר בקלות על מזימתו להשתלט על האי. בעזרת כוחות הכישוף שלו הוא מצליח להעביר לצדו קבוצה גדולה של חדי-קרן, וביניהם גם אסטרה, חברתה הטובה של זואי. האם זואי תצליח להציל את אסטרה ואת האי כולו מציפורניו של שדואו?

"ממלכת חדי-הקרן – הכוכב המכושף" מאת זאנה דיוידסון. איורים: נונו אלכסנדר ויירה. מאנגלית: חגי ברקת. הוצאת "דני ספרים", 112 עמודים. מנוקד. מחיר לצרכן 78 ש"ח. להשיג בכל חנויות הספרים ובחנות המקוונת של ההוצאה: www.siman-kria.co.il

איך לצייר בקלות חד-קרן ועוד חיות חמודות


ספר שיעסיק את הילדים למשך שעות של הנאה.

מתאים במיוחד לילדים האוהבים לצייר, אבל לא רק. חדי קרן הם הלהיט העכשווי והספר מלמד כיצד ניתן לצייר אותם בקלות ובמהירות. בנוסף, מלמד הספר לצייר חיות נוספות כמו: פלמינגו, דובים, פינגווין, חתול, ינשוף, דביבון, שועל, ארנב ועוד.

המאיירת לולו מאיו יצרה במיוחד עבור הילדים, בסגנונה המיוחד והמקסים, את הספר הזה שבו ילמדו לצייר המון חיות נפלאות ב-5 שלבים פשוטים וברורים.

מעולם לא היה כיף כל כך לצייר חיות!

הוא מוגש בפורמט אלבומי גדול עם כריכה קשה, ניתן גם לשלב בין הציורים וליצור חיות חדשות כיד הדמיון.

"איך לצייר בקלות חד-קרן ועוד חיות חמודות" מאת לולו מאיו וסופי שרי. איורים: לולו מאיו. מאנגלית: חגי ברקת. הוצאת "דני ספרים", עמודים לא ממוספרים. מנוקד. מחיר לצרכן 79 ש"ח. להשיג בכל חנויות הספרים ובחנות המקוונת של ההוצאה: www.siman-kria.co.il        
           אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה