רשומות

יום חמישי, 19 בספטמבר 2019

לקראת החגים- המלצה על הפאזלים והמשחקים של חברת "ישראטויס" לשעות של הנאה

את הפאזלים והמשחקים של חברת "ישראטויס" הכרתי לפני מספר שנים ומאז הם מככבים אצלנו בבית. המשפחה אוהבת פאזלים והקטנים מבלים שעות של הנאה בהרכבת הפאזלים וגאים להראות לנו את היצירה המוגמרת.
לקראת החגים השיקה "ישראטויס" פאזלי רצפה מקסימים עם מותגים האהובים על הילדים, מיני פאזלים מאתגרים במיוחד עם נופי ישראל ומשחק שכבש את לב הנכדה הבכורה "קסם המנדלה"

פאזלי רצפה

תוכלו למצוא בסדרת פאזלי הרצפה האיכותיים והעדכניים ממיטב המותגים העכשוויים והוותיקים, בסדרה ניתן למצוא את הדרדסים וטום וג'רי בדמויות חדשות בגרפיקה עדכנית, את מטוסי העל, סמי הכבאי, את בארבי והלו קיטי עם חד קרן ועוד. בולטים בסדרה הם כוכבי העל: באטמן, סופרמן וכמובן וונדר וומן עם הכוכבת המקומית שלנו גל גדות, שמעכשיו מככבת לראשונה גם על משחקי קופסה.


 isratoys - wonder_woman מחיר מומלץ 39.90 שח צילום סטודיו ישראטויס


דרך הרכבת הפאזל והמשחק בו, ילמדו ויכירו הילדים את הערכים שמביעה הדמות, יוכלו להתחבר לעוצמה וליצור רגעים קטנים ומשמעותיים של 'וונדר וומן' – כי כל אחד יכול!
הפאזלים איכותיים מאוד ומגיעים בגדלים של 24, 48, ו120 חלקים. גודל כל פאזל הוא 48/68 ס"מ.

מחיר מומלץ לצרכן: 39.90 ₪

קסם המנדלה

נכדתי בת השש נכבשה בקסם המשחק ולאחר ששיחקנו בו, השתמשה בדסקיות כדי לצייר את המנדלות.

המשחק מהנה, מאתגר ותחרותי ומפתח תפיסה חזותית, מוטוריקה ודמיון.

בקסם המנדלה מבית "ישראטויס" על השחקנים להתאים במהירות דגמי מנדלה על-ידי שימוש בשלוש דסקיות. כל שחקן מקבל סט של שלוש דסקיות, שמשני צידיהן צורות וצבעים מערבבים את חפיסת הקלפים ומניחים אותה במרכז השולחן עם הפנים כלפי מטה. הופכים את הקלף העליון בחפיסה, וכל השחקנים מנסים בו-זמנית להתאים את שלוש הדסקיות שלהם לדגם המנדלה שמצויר על הקלף בעזרת סידור נכון של הדסקיות 
קסם המנדלה מבית ישראטויס מחיר מומלץ 59.90 שח צילום סטודיו ישראטויס

השחקן הראשון שהצליח לסדר את הדסקיות לפי הדגם המופיע על הקלף מקבל את הקלף. כעת הופכים את קלף דגם המנדלה הבא בערימת הקלפים, וממשיכים לנסות לסדר את הדסקיות לפי הדגם המופיע עליו. בסיום ערימת הקלפים בודקים למי יש הכי הרבה קלפים. השחקן שבידו מרב הקלפים – מנצח. המשחק מכיל: 27 כרטיסים דו צדדים. 4 סטים עם 3 דסקיות בכל אחד מהם 
גיל 6+  
מחיר מומלץ לצרכן: 59.90₪

מיני פאזלים נופי ישראל

סדרת הפאזלים 'מיני פאזל - נופי ישראל' היא סדרת פאזלים ייחודית בעלת חלקים קטנים במיוחד המתאימה במיוחד לחובבי הפאזלים, לאספנים ולכל מי שמחפש עניין ואתגר. הסדרה כוללת תמונות מנופים ואתרים בישראל, ביניהם תוכלו למצוא את ירושלים, תל אביב, קיסריה, חיפה, הכותל המערבי, מערת המכפלה, מגדל דוד, טבריה, מצדה ועוד.
מיני פאזל - ישראטויס מחיר יחידה 29.90 שח צילום סטודיו ישראטויס
הפאזל מגיע באריזת טיובה מיוחדת, קטנה וקומפקטית הנוחה לאחסון ונשיאה המתאימה לשימוש רחב ומגוון. מכיל 130 חלקים איכותיים המתחברים לחוויה מושלמת.  גודל הפאזל: 14.6 / 9.9 ס"מ
מחיר מומלץ לצרכן  29.90 ₪ 

להשיג בחנויות הצעצועים והרשתות


אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה