רשומות

יום רביעי, 21 בפברואר 2018

לקראת חגי פורים ופסח ספרי ילדים מומלצים


מכינים משלוחי מנות לפורים? חושבים על מתנות לקראת חג הפסח? כמו תמיד ממליצה על ספרי ילדים כמתנות. והפעם על סדרה חדשה הכוללת 100 עובדות על חיות בסכנת הכחדה של סטיב פרקר, על שלולית ביער ירושלים של דבורה בושרי, על ספר בסדרת ראשית מידע שעיסוקו כלבים, שני ספרי קרטון לפעוטות העוסקים ב-2 חברים דידי ופאף של ליאורי עידן ו-2 ספרונים בתלת מימד שניתן להרכיב ולשחק: דינוזאורים וחיות ג'ונגל.

100 עובדות על חיות בסכנת הכחדה מאת סטיב פרקר


סדרה חדשה לילדים. בכל ספר בסדרה 100 עובדות על נושא נבחר.

הספר הפעם עוסק ב "100 עובדות על חיות בסכנת הכחדה" מאת סטיב פרקר. הספר מוגש בפורמט גדול ומושך עין ומספק מידע מעניין וחשוב על חיות הנמצאות בסכנת הכחדה. חיות נדירות הנמצאות על כדור הארץ כמו- היגואר, הברדלס, שור היער, מינים של לוויתנים ועוד. יש בספר פרקים על חיות שנכחדו זה מכבר, על אחריותנו לגורל כדור הארץ, על האפשרויות העומדות בפני האדם ועל תפקיד הפארקים ומרכזי הרבייה.

זהו ספר חובה לכל חובבי החיות והוא מאפשר לילדים להכיר את הנושא החשוב הזה ולהתקרב אליו.. הם יכירו את החיות שנמצאות בסכנת הכחדה, יקראו כיצד הציד הבלתי חוקי, הרס אזורי המחייה ושינויי מזג האוויר משפיעים על הטבע שלנו. ויגלו אילו חיות נמצאות בסכנה החמורה ביותר, וכיצד יוכלו לעזור להן.

מלבד 100 העובדות מאירות העיניים יש בספר תמונות מרהיבות וחידונים מעניינים, אשר יספקו לילדים הנאה נוספת ויעשירו את ידיעותיהם בנושא החיות בסכנת הכחדה.

הטקסט קל לקריאה והוא מותאם במיוחד לילדי גן חובה וכיתות א'-ב' שמתחילים את דרכם בעולם הקריאה.

ספרים נוספים בסדרה: 100 עובדות על החלל, 100 עובדות על בעלי חיים מסוכנים, 100 עובדות על כדור הארץ, 100 עובדות על גוף האדם, 100 עובדות על הדינוזאורים, 100 עובדות על מזג האוויר, 100 עובדות על חוקרים ומגלי עולם, 100 עובדות על המצאות, 100 עובדות על פלאי עולם, 100 עובדות על כלבים וחתולים, 100 עובדות על בעלי כנף, 100 עובדות על חתולים גדולים, 100 עובדות על סוסים, 100 עובדות על איכות הסביבה, 100 עובדות על תעופה, 100 עובדות על היונקים, 100 עובדות על מדע, 100 עובדות על ממלכת החיות, 100 עובדות על מדענים גדולים.

"100 עובדות על חיות בסכנת הכחדה" מאת סטיב פרקר. מאנגלית: חגי ברקת. הוצאת "דני ספרים", 32 עמודים, כריכה קשה. מחיר לצרכן 78 ש"ח, מנוקד. להשיג בכל חנויות הספרים ובחנות המקוונת של ההוצאה: www.siman-kria.co.il

שלולית ביער ירושלים מאת דבורה בושרי


הספר עוסק באמא ובת היוצאות לטייל ומגיעות לשלולית קסומה ביער ירושלים.

"סוף החורף, בא אביב, הכול פרח באדום וצהוב סביב. יד ביד, תחת תכלת שמים, טיילתי עם אמא ביער ירושלים..". (מתוך הספר)
את הקורות אותן סביב השלולית מאיירת נועה קלנר ואלו איורים יפהפיים, מושכי לב שמוסיפים לסיפור והופכים אותו למיוחד ושונה.

דבורה בושרי היא סופרת ועורכת ספרות ילדים ירושלמית. מתבוננת ללא הרף בארבעת ילדיה וכותבת להם ועליהם.  ספרה ״השלולית ביער ירושלים״ הוא פרי געגועים עזים לפואמה ״הבריכה״ של ביאליק.  ״כל כך רציתי לצייר את הפואמה,״ היא מספרת.  ״אבל לצייר אינני יודעת.  אז כתבתי אותה.  לילדים. חזרתי בדמיוני לטיולים המשפחתיים שלנו בחורפים הירושלמיים בין האורנים, כשילדיי היו קטנים יותר ״.
"שלולית ביער ירושלים" מאת דבורה בושרי. איורים: נועה קלנר. הוצאת "דני ספרים", עמודים לא ממוספרים, מנוקד. מחיר לצרכן 68 ש"ח, להשיג בכל חנויות הספרים ובחנות המקוונת של ההוצאה: www.siman-kria.co.il     
           
ספר "ראשית מידע": "כלבים"


על סדרת "ראשית מידע" המוצלחת כתבתי כאן כבר מספר פעמים. סדרה שיצאה לאחרונה במהדורה מחודשת ובפורמט גדול ונותנת מידע בסיסי, מעניין וחשוב על נושאים שונים האהובים על ילדים.

הפעם הספר עוסק ב "כלבים", כיצד אומרים כלבים שלום? איזה כלב אינו יודע לנבוח? למה כלבים מחביאים צעצועים באדמה? מי חי בלהקה?  בספר זה תמצאו את התשובות לשאלות אלה, ותלמדו דברים נוספים על חייהם המרתקים של הכלבים, בין היתר על התנהגות כלבים, על כלבי פרא, על חוש הריח שלהם,  על כלבי הצלה, על כלבים המאומנים לעזור לאדם, על כלבי רועים, על כלבי מזחלות ועוד. בסוף הספר יש עמוד בו תלמדו גם מילים שכדאי לדעת.

הטקסט קל לקריאה והוא מותאם במיוחד לילדי גן חובה וכיתה א' שמתחילים את דרכם בעולם הקריאה.

ספרים נוספים בסדרה: הרי געש, חתולים, דובים, פרפרים, אפרוחים וגוזלים, סוסים, חיות מסוכנות, חיות לילה, רכבות, כבאים, משאיות, יערות גשם, החיים בחלל, מטוסים, מזג האוויר, הגוף שלנו, אנו אוכלים, אנטארקטיקה, החיים מתחת למים, סביבה ירוקה, כדור הארץ, דינוזאורים.

"כלבים – ראשית מידע". מאנגלית: חגי ברקת. הוצאת "דני ספרים", 32 עמודים, כריכה קשה. מחיר לצרכן 68 ש"ח, מנוקד. להשיג בכל חנויות הספרים ובחנות המקוונת של ההוצאה: www.siman-kria.co.il   


דידי ופאף הולכים לישון מאת ליאורי עידן
ספר קרטון חדש לילדים


ספרון חמוד מאד, העוסק בבעיה ידועה של הקושי ללכת לישון.
אתמול דידי אמר: "לא רוצה ללכת לישון!"
אבא ואמא ניסו לעשות הכול,
אך כמה מוזר – שום דבר לא עזר.
ואז הגיע פאף הג'ירף עם המפתח שאת הלב תמיד פותח.
דידי, פאף, אמא ואבא נשמו נשימה ע-מו-קה,
וכמה מוזר – זה ממש עזר.

"דידי ופאף הולכים לישון" מאת ליאורי עידן, בהוצאת "דני ספרים", הוא ספר בסדרת "דידי ופאף", המוגשת בפורמט קשיח לילדים.

הילד דידי ופאף הג'ירף, גיבורי סדרת "הג'ירף שבלב", חוזרים בסדרת ספרונים מקסימים. בכל ספרון הם נתקלים בבעיה אחרת מעולמם של הילדים וההורים, ומצליחים לפתור אותה בכוחות משותפים.

ספרים נוספים בסדרה לקטנטנים: דידי ופאף מצחצחים שיניים, דידי ופאף עושים אמבטיה, דידי ופאף אוכלים בריא.

ליאורי עידן – יוצרת סדרת "הג'ירף שבלב" המבוססת על רב המכר "מפתחות הקסם של דידי", המכילה ספרים, דיסקים, הצגות ועוד; מנחילת התכנית "מפתחות קסם לתקשורת – שפת הג'ירף" המומלצת על ידי היחידה למניעת אלימות במשרד החינוך; מובילה שינוי חברתי באמצעות "שפת התקשורת האמפתית" וילדים כמובילי שינוי.

" דידי ופאף הולכים לישון" מאת ליאורי עידן. הוצאת "דני ספרים". ספר קרטון. מחיר לצרכן 68 ש"ח, מנוקד. להשיג בכל חנויות הספרים ובחנות המקוונת של ההוצאה: www.siman-kria.co.il 

דידי ופאף אוכלים בריא מאת ליאורי עידן
ספר קרטון חדש לילדים

אתמול דידי אמר: "לא רוצה לאכול סלט, רוצה רק ממתקים!"
אבא ואמא ניסו לעשות הכול,
אך כמה מוזר – שום דבר לא עזר.
ואז הגיע פאף הג'ירף עם המפתח שאת הלב תמיד פותח.
דידי, פאף, אמא ואבא נשמו נשימה ע-מו-קה,
וכמה מוזר – זה ממש עזר.

"דידי ופאף אוכלים בריא" מאת ליאורי עידן, בהוצאת "דני ספרים", הוא ספר בסדרת "דידי ופאף", המוגשת בפורמט קשיח לילדים.

הילד דידי ופאף הג'ירף, גיבורי סדרת "הג'ירף שבלב", חוזרים בסדרת ספרונים מקסימים. בכל ספרון הם נתקלים בבעיה אחרת מעולמם של הילדים וההורים, ומצליחים לפתור אותה בכוחות משותפים.

ספרים נוספים בסדרה לקטנטנים: דידי ופאף מצחצחים שיניים, דידי ופאף עועושים אמבטיה, דידי ופאף הולכים לישון.

ליאורי עידן – יוצרת סדרת "הג'ירף שבלב" המבוססת על רב המכר "מפתחות הקסם של דידי", המכילה ספרים, דיסקים, הצגות ועוד; מנחילת התכנית "מפתחות קסם לתקשורת – שפת הג'ירף" המומלצת על ידי היחידה למניעת אלימות במשרד החינוך; מובילה שינוי חברתי באמצעות "שפת התקשורת האמפתית" וילדים כמובילי שינוי.

"דידי ופאף אוכלים בריא" מאת ליאורי עידן. הוצאת "דני ספרים". ספר קרטון. מחיר לצרכן 68 ש"ח, מנוקד. להשיג בכל חנויות הספרים ובחנות המקוונת של ההוצאה: www.siman-kria.co.il 

להרכיב ולשחק: חיות ג'ונגל בתלת מימד


"להרכיב ולשחק: חיות ג'ונגל בתלת מימד" הוא ספר בסדרת "להרכיב ולשחק", המוגשת בפורמט קשיח לילדים. ספר שהוא גם משחק ומכיל 4 דגמי חיות להרכבה.

הילדים (החל מגיל 3 ומעלה) מוזמנים להרכיב ארבעה דגמים של חיות ג'ונגל (טיגריס, פיל, ג'ירפה, תנין), ולשחק עם החיות, ללמוד עליהן פרטי מידע מעניינים ולהכיר את עולמן המרתק.

הדגמים פשוטים להרכבה: אין צורך בדבק או במספרים, אלא רק להוציא את החלקים ולחבר אותם זה לזה.

ספר נוסף בסדרה – להרכיב ולשחק: דינוזאורים בתלת מימד.

"להרכיב ולשחק: חיות ג'ונגל בתלת מימד". הוצאת "דני ספרים". כתיבה: רבקה קלונס, איורים: אנג'לה מאס. מאנגלית: חגי ברקת. הוצאת "דני ספרים", ספר קרטון. מחיר לצרכן 88 ש"ח, מנוקד. להשיג בכל חנויות הספרים ובחנות המקוונת של ההוצאה: www.siman-kria.co.il       

להרכיב ולשחק: דינוזאורים בתלת מימד


"להרכיב ולשחק: דינוזאורים בתלת מימד" " הוא ספר בסדרת "להרכיב ולשחק", המוגשת בפורמט קשיח לילדים. יש בו 4 דגמי דינוזאורים צבעוניים להרכבה.

הילדים (החל מגיל 3 ומעלה) מוזמנים להרכיב ארבעה דגמים של דינוזאורים (טי-רקס, סטגוזאורוס, טריצרטופס, דיפלודוקוס) ואז לשחק איתם, ללמוד עליהם פרטי מידע מעניינים ולהכיר את עולמם המרתק.

הדגמים פשוטים להרכבה: אין צורך בדבק או במספרים, אלא רק להוציא את החלקים ולחבר אותם זה לזה.

ספר נוסף בסדרה –  להרכיב ולשחק: חיות ג'ונגל בתלת מימד.

"להרכיב ולשחק: דינוזאורים בתלת מימד". הוצאת "דני ספרים". כתיבה: רבקה קלונס, איורים: נופור תאקור. מאנגלית: חגי ברקת. הוצאת "דני ספרים", ספר קרטון. מחיר לצרכן 88 ש"ח, מנוקד. להשיג בכל חנויות הספרים ובחנות המקוונת של ההוצאה: www.siman-kria.co.il       


אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה