רשומות

יום שבת, 4 ביולי 2020

חדש מסנו – סנו סושי עם מפות ניילון שקופות ואיכותיות ועם שקיות אשפה גדולות ובעלות ידיותסנו סושי משיקה שני מוצרים פרקטיים ויעילים שיעזרו לנו לשמור על ניקיון בבית. המוצר הראשון הוא מפות ניילון שקופות ואיכותיות והמוצר השני שקיות אשפה ענקיות, אטומות ובעלות ידיות.

מפות ניילון שקופות הנשלפות אחת אחת ללא צורך בחיתוך

מפות ניילון שקופות - סנו סושי - צלם טל אזולאי סטודיו

אני נוהגת להשתמש במפות בד באירוח. אלא, שאחרי כל ארוחה אני חייבת להכניסן לכביסה ויש כתמים שלא יורדים למרות כל המאמצים. כשראיתי את מפות הניילון השקופות הנשלפות אחת אחת ידעתי מיד שהן ישמשו אותי באופן קבוע ויחסכו לי לא מעט עבודה.

המפות השקופות הן עבות ואיכותיות, הן מגיעות מגולגלות ונשלפות בקלות ובמהירות. אין צורך לחתוך, אלא פשוט להניח על השולחן. הן מאפשרות פינוי מהיר וניקיון קל של השולחן ושל משטחי העבודה והן נוחות מאד.

ויש גם הפתעה משמחת- לכל אריזה מצורף ראנר ניילון מעוצב ויפה, המקשט את השולחן והופך אותו לחגיגי ויפה.  • באריזה 10 מפות בגודל 2.40 X 1.35 מטר

  • מאושר לפסח ע"י הבד"ץ העדה החרדית ירושלים 
  • מחיר:  14.90-16.90 שקלים 

להשיג בכל רשתות השיווק

שקיות אשפה עם ידיות


שקיות אשפה - סנו סושי - צלם טל אזולאי סטודיו

שקיות אשפה גדולות הן צורך חיוני אצלנו. שקיות האשפה החדשות שהשיקה סנו סושי הן אטומות, חזקות וגדולות ויש להן עוד יתרון- ידיות האחיזה הנוחות שמאפשרות קשירה נוחה של השקית.אנחנו משתמשים בהם הן בבית והן בחצר. הן עבות, עמידות וגדולות מאד. גודלן 90X75 ס"מ* והן מגיעות באריזה של 25 יחידות נשלפות ללא תלישה.

*רוחב שקית מקופלת 46 ס"מ ובפתיחה מלאה 75 ס"מ, גובה השקית כולל ידיות 90 ס"מ.

מחיר: 19.80- 21.90 שקלים


להשיג בכל רשתות השיווק

חברת סנו התחדשה באתר ובו טיפים ומידע על מוצרים, שימוש נכון והדרכה בעולמות התוכן.
למידע נוסף היכנסו לאתר סנו - www.sano.co.il ; ולפייסבוק: https://www.facebook.com/sano.co.il


אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה