רשומות

יום שבת, 17 במרץ 2018

יקב 1848 משיק את יינות "דור 6" סדרת יין חדשה ויקב ציון משיק תירוש מופחת קלוריותיקב 1848 הוא היקב הראשון בארץ שנפתח בירושלים. 170 שנה של עשיית יין והנחלת מסורת ייצור היין מדור לדור. כיום זה הדור השמיני למשפחת גלינא- שור שזכה ביקב הבוטיק הטוב ביותר בישראל ומאחוריו מספר מכובד של זכיות בתחרויות בינלאומיות יוקרתיות.
לרגל חגיגות ה-170 של היקב הושקה סדרה חגיגית SPECIAL OCCASION סדרת יינות של דור 6 הפונה אל הצרכנים מזווית שונה וייחודית. קונספט חדש של התאמת היינות לסיטואציות השונות בחיי הצרכנים.יינני היקב שקדו ולמדו במשך הזמן את דרישות הצרכנים והתאימו בלנדים מיוחדים המתאימים בדיוק לסוג ואופי האירוע:
יין למסיבה ? הכירו את דור 6PARTY TIME  
ין לאירוע משפחתי? הכירו את דור 6 – FAMILY EVENTS
יין לערב רומנטי? הכירו את דור 6 -  FOR TWO

הסדרה החגיגית יצאה לדרך לאחר עבודה ארוכה של מספר שנים בשיתוף פעולה עם סטודנטים של הבצ'פר (בית הספר למקצועות הפרסום) והבנה של עולם היין, יחד עם למידה על שינויים דרמטיים עולמיים בתחום הצרכנות בכלל וצרכנות היין בפרט, הגיעו ביקב למסקנה כי הם חייבים להוביל שינוי משמעותי בעולם היין.

מהם יינות הסדרה?

FOR TWO- פטיט סירה- פטיט ורדו. בלנד לרגעים מרגשים בשניים.PARTY TIME סירה-ארגמן. בלנד עוצמתי לאירועים חברתיים. מתאים במיוחד למסיבה בשעות הערב, פיקניק ספונטני או כמתנת יום הולדת לאהובים עלינו.FAMILY EVENTS- קברנה- שיראז. בלנד ייחודי ומאוזן המחבר בין כל אוהבי היין. צעירים ובוגרים.בקרוב יושק בלנד נוסף MOMENTS OF SUCCESS לרגעים מרגשים בחיים, להצלחות קטנות וגדולות.


אנחנו התנסינו ביינות ה- PARTY TIME ו- FAMILY EVENTS.  
טעמתי את היינות יחד עם בעלי והסכמנו בינינו שמדובר ביינות משובחים שניתן להתגאות בהם. דור 6 סירה- ארגמן לזמן מסיבות הוא יין בעל גוון אדום עמוק, טעמיו עמוקים והוא בעל 14.5 כוהל שיושן בחבית במשך 16 חודשים. היין עוצמתי, כבד, מרוכז  וטעמיו נותרו אתנו לאורך זמן. דור 6 קברנה שיראז לאירועים משפחתיים, כשמו כן הוא, מתאים לכלל המוזמנים, בעל ניחוח עשיר וטעמים מעודנים, 14.5 כוהל, יישון בחבית במשך 16 חודשים.
לאתר היקב-

בנוסף ליינות יקב 1848 התנסינו ב- תירוש מופחת קלוריות של יקבי ZION


מדובר על תירוש ענבים טבעי מופחת קלוריות המומלץ ע"י דיאטנית קלינית.
מיץ ענבים המיוצר מענבים מובחרים, שהגיעו להבשלה עם רמת סוכר נמוכה ע"ע טכנולוגיה מתקדמת לקבלת תירוש טבעי, עשיר בטעמים ומופחת קלוריות.
ב100 מ"ל תירוש יש רק 53 קלוריות!! לעומת 160 קל' בתירוש ענבים אצל המתחרים.

יש הבדל בטעמים בין התירוש הרגיל למופחת הקלוריות. המתיקות פחותה ולנו הוא היה טעים יותר. מומלץ בחום.
אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה