רשומות

יום רביעי, 27 במאי 2020

הכירו את מסיכות השיער הטבעיות של חברת ecoLove


תקופת הקיץ היא תקופה נהדרת אך פחות טובה לשיער שלנו. הלחות, החום, הזיעה, כל אלה גורמים לשיער להיות ולהראות עייף ומותש. מה עושים? הכירו את קולקציית המסכות הטבעיות של חברת ecoLove שמציעה פתרונות מצוינים לשערנו.

מותג ecoLove (אקו לאב) הישראלי (משנת 2011) המתמחה בפיתוח ושיווק מוצרים מהטבע לטיפוח הגוף והשיער, מציע להעשיר שיער עייף בעזרת קולקציית מסיכות שיער נמרצות, שעושות טוב גם לנשמה: המסכות עשויות מתמציות של פירות וירקות אורגניים ללא SLS, פארבנים, פטרוכימיקלים או רכיבים מן החי.
אקו לאב - סדרת מסיכות לשיער  צילום: אורגניק זון
המסכות הייעודיות, נמרצות ועשירות בכל טוב מהטבע, שעושות טוב גם לנשמה. המסיכות כוללות שמנים איכותיים, תמציות צמחים טבעיות ומים ומלחים מים המלח המועשרים ב-26 מינרלים - המסייעים לשיקום וטיפוח השיער. המסיכות מאושרות Vegan Friendly ולא נוסו על בעלי חיים. כי גם השיער צריך חיזוק חיובי!

הקולקציה כוללת:
  • מסיכה טבעית לשיער צבוע ויבש מאוד - פירות אורגניים סגולים: המסיכה מכילה תמציות של אוכמניות, ענבים ולבנדר אורגניים, חמאת שיאה, שמן ארגן מרוקאי, שמן חוחובה, שמן שקדים, אלוורה, קלנדולה, תמציות של תה ירוק וקמומיל ומים ומלחים מים המלח המועשרים ב-26 מינרלים.

  • מסיכה טבעית לשיער רגיל עד יבש - ירקות אורגניים כתומים: המסיכה  מכילה חמאת שיאה, שמן ארגן, אלוורה ותמצית ירקות כתומים – גזר, דלעת ובטטה, ומים ומלחים מים המלח המועשרים ב-26 מינרלים.

  • מסיכה טבעית ללא מלחים, לטיפול אינטנסיבי ולשיער לאחר החלקה: המסיכה מכילה שמן מקדמיה, חמאת שיאה, שמן ארגן מרוקאי, שמן קוקוס, שמן זית, שמן חוחובה, אלוורה, קלנדולה וקמומיל.


מחיר: 39.90 ש"ח למסיכה הסגולה והכתומה ; 44.90 ש"ח למסיכה נטולת המלחים (כל מסיכה במשקל 350 מ"ל).
התנסות אישית
אני התנסיתי במסכה הסגולה המיועדת לשיער צבוע ויבש. כיוון שאני צובעת את השיער כבר במשך שנים והצביעה מייבשת ומזיקה לשיער. פעלתי על פי ההוראות. הנחתי על השיער הרטוב את המסכה והמתנתי כשתי דקות. לאחר מכן חפפתי וסרקתי את השיער. ריחה של המסכה נעים מאד, קל לשטיפה והשיער קיבל חיים חדשים. נראה מבהיק, יפה ורענן. גם הצבע נראה מבריק יותר ויפה יותר.
אני מתכוונת להשתמש במסכה פעמיים בשבוע כיוון שמרוצה מאד מהתוצאה שקיבלתי.

להשיג: ברשתות הטבע - ניצת הדובדבן, שופרסל גרין, אניס וטבע קסטל, טיב טעם, בתי טבע, בתי מרקחת נבחרים ובאתר "בשבילנו"  https://www.b-shvilenu.co.il/
***
ecoLove נולד ב-2011 מאהבה לטבע ולחוויית רחצה מפנקת. המוטיבציה ליצור מוצרים אפקטיביים וטבעיים לטיפוח אמיתי של השיער והגוף, הביאה לפיתוח קולקציית מוצרים ישראליים איכותיים. המוצרים מכילים ♥ תמציות של פירות וירקות אורגניים ♥ שמן זית אורגני ♥ אלוורה אורגנית ♥ חמאת שיאה ♥ תמציות טבעיות מצמחים ♥ מים ומלחים מים המלח, המועשרים ב-26 מינרלים ♥ אהבה כמשאב טבע אנושי ♥ המוצרים מיוצרים בישראל, לתמיכה ועידוד התעשייה והתעסוקה המקומית. המותג משווק ע"י חברת אורגניקזון בע"מ.
קישורים:

צילומי מסכות- אורגניק זון

אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה