רשומות

יום רביעי, 27 במאי 2020

יצרנית המשחקים "גאוני" מציגה משחק משעשע ומהנה "ד"ר ביקר"משחקי הקופסה של יצרנית המשחקים הישראלית "גאוני" נמצאים אצלנו בחדר המשחקים והקטנים מאד נהנים מהם. המשחק החדש "ד"ר ביקר" המשלב חשיבה וזריזות ידיים כבש את ליבם מהרגע הראשון והם התחרו זה בזה וניסו להיות הראשונים שישימו את המולקולות במקום.

מדובר על משחק מהנה מאד הדורש חשיבה מהירה, זריזות ידיים ויכולת ריכוז. ניתן לשחק במשחק גם בקבוצות, בעבודת צוות (עד 8 משתתפים)- כדי לנצח.

צילום- אופיר וייס

צילום- אופיר וייס


במעבדה של ד"ר ביקר ההתרגשות רבה, שכן המירוץ למציאת הפיתרון לניסוי נמצא בשיאו. מי יפתור ראשון את האתגר? הילדים נהנו מאד מהאתגר הלא פשוט והמצריך מאמץ. הם לא ויתרו, התאמצו, שמחו מאד כשהצליחו והתאכזבו כשנכשלו.
כדי להצליח, צריך למקם במהירות את המולקולות הצבעוניות בכלי המעבדה -  עפ"י הציור שבקלף האתגר. יש לבצע זאת בעזרת מוט הערבוב, שבעזרתו דוחפים את המולקולות לגומחות והפתחים המתאימים, הממוקמים בשני מעגלים בתחתית כלי המעבדה. מי שהצליח – זוכה בקלף, ועובר למשימת הקלף הבאה. השחקן הראשון שצובר 10 קלפים, הוא המנצח!

המשחק מכיל:
4 כלי מעבדה, 4 מוטות ערבוב, 50 קלפי אתגר, 24 כדורי מולקולות (8 כתום, 8 סגול, 8 ירוק). 
מתאים ל- 2 - 8 משתתפים, מגיל 8.
מחיר: 129 ש"ח.
מומלץ בהתלהבות.

להשיג באתר גאוני http://www.geoni.co.il ולקבל במשלוח הביתה. אפשר גם להפתיע בן משפחה או חבר, ולשלוח ישירות לביתו.

משלוח חינם לרוכשים בסכום של מעל 150 ש"ח. בקניית 4 משחקים – משחק חמישי במתנה (הזול מביניהם). יש להזין קוד קופון geoni-time בסיום הרכישה. 

באתר הבית מבחר משחקים ופעילויות יצירה – בחינם! – שנועדו לספק לילדים ולהורים עוד שעות רבות של הנאה ועניין.


על חברת גאוני
חברת "גאוני – משחקים חכמים לילדים", מתמחה בפיתוח ובשיווק משחקי קופסה איכותיים, בהם משחקי חשיבה, אסטרטגיה ומשחקי למידה מגנטיים. פיתוח המשחקים נעשה בליווי אנשי מקצוע ובהם קלינאית תקשורת ועורכת לשונית, במטרה ליצור משחקים איכותיים, המשלבים הנאה ועניין לילד ומסייעים להתפתחותו בהיבטים שונים (קוגניטיביים, מוטוריים ועוד).

אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה