רשומות

יום שני, 8 במרץ 2021

מתכוננים לניקיונות האביב ופסח?הכירו את עזרי הניקוי, הבישול והאפייה של ניקול שיסדרו לנו פסח נקי במינימום זמן ומאמץ


כולם סביבי החלו לדבר על ההכנות והניקיון לקראת חג הפסח והאביב. אני, עדיין, בשמחה של היציאה מהסגר ומנסה ליהנות מהחופש לשבת במסעדה, לעשות שופינג ולטייל. היומיום השגרתי שבו ניתן כעת לחזור לחיי חברה, לעבוד ולא רק מהבית, כפי שהיה בתקופה האחרונה, משמח ממש. אז איך אמצא זמן לנקות את הבית ולסיים את כל המטלות עד ערב החג? ואיך אעשה זאת במינימום זמן ומאמץ? לשם כך יש את ניקול שבשנת 2021 מזמנת לנו פתרונות חדשניים של מוצרי ניקיון שיסייעו בידינו לסיים את הניקיונות בקלות ובנוחות ובלי להתאמץ יתר על המידה.

אין לשכוח שבפסח אנחנו  לא רק משקיעים בניקיון אלא מבשלים ואופים יותר. גם כאן האידיאל הוא למצוא עזרי אפייה ובישול שיקצרו זמן יקר ובעיקר יקלו על העבודה במטבח. 

אני מבקשת להציג לפניכם את הסדרה הנרחבת של המוצרים לחג שיהפכו את הניקיונות לפסח למשימה קלה ונוחה יותר. החל משקיות אשפה ענקיות למטליות ניקוי למשטחים גדולים ועד לתבניות אפייה חזקות. כולם, כולם של ניקול, מותג עזרי הבית והניקיון המוביל מבית קימברלי קלארק.

ואלה המוצרים:

חדש לכבוד חג הפסח! מטליות לחות XL לניקוי משטחים גדולים 

מטליות לחות לניקוי משטחים גדולים, יחצ ניקול

מטלית לחה לניקוי כללי הגדולה ב 50% ממטלית רגילה ומתאימה במיוחד לניקוי משטחים גדולים. מושלמת עבור ניקיונות החג, משום שהיא מנקה משטחים גדולים כמו ארונות, מדפים, תריסים וכו'. מגיעה בניחוח לימון מרענן. 

אהבתי את הגודל המאפשר לנקות באופן מהיר ויסודי משטחים גדולים. הניחוח הלימוני נעים ומותיר שובל ריח של ניקיון ורעננות.


מטליות מיקרופייבר אנטיבקטריאליות לרצפה

מטליות מיקרופייבר לרצפה אנטי בקטריאלי, יחצ ניקול

מטלית גדולה ועבה לניקוי רצפה עם חור להכנסת המגב. המטלית עשויה מבד מיקרופייבר בעל כושר ספיגה גבוה עם תוסף אנטיבקטריאלי לניקוי וחיטוי המשמיד 99.9% מהחיידקים שבמטלית ומפחית ריחות רעים.

המטלית נוחה מאד לשימוש, נעימה ואינה מותירה אחריה סימנים על הרצפה. תענוג להשתמש בה והיא גם מתאימה לניגוב רצפות פרקט, בלי להותיר סימן וזה מעולה.

שקיות אשפה ענקיות ועבות

ועכשיו חדש מניקול – גם בצבע שחור


שקיות אשפה חזקות במיוחד, יחצ ניקול

את השבועות שלפני חג הפסח, רובנו מנצלים לניקיון וסדר בבית. זה בדיוק התקופה שבה פחי הזבל השכונתיים מלאים עד אפס מקום בשקיות מלאות זבל ופריטים שאין לנו יותר צורך בהם. המותג ניקול מציע פתרון מעשי וקל, על מנת להקל על איסוף הזבל וכדי לחסוך זמן יקר בירידה לחדר הזבל – שקיות אשפה ענקיות, עבות ואיכותיות שיכולות לשאת הכל. השקיות שהגיעו עד כה רק בצבע כתום משווקים עכשיו גם בצבע שחור.

 

השקיות הללו נוחות לנו במיוחד לניקוי הגינה ולהוצאת גזם. הן לא נקרעות, אטומות וחזקות מאד, כך שניתן למלא בלי לחשוש.

 

ספוגית הקסם נירוסטה


ספוגית הקסם נירוסטה, יחצ ניקולמסירה לכלוך קשה ושומן שרוף מכלי נירוסטה בקלות וביעילות.

זו הספוגית שחיכיתי לה. אני תמיד מתקשה עם כלי הנירוסטה וכעת יש פתרון מצוין לכך.

 

כריות יפניות אנטיבקטריאליות

כריות יפניות לקרצוף, יחצ ניקול
 

כריות יפניות לשטיפת כלים עם תוסף אנטיבקטריאלי שמשמיד 99.9% מהחיידקים שמצטברים במוצר, מונע את הפצתם ומפחית ריחות רעים. 

 

רדיד אלומיניום עבה וחזק במיוחד 20 מיקרון


רדיד אלומיניום חזק ועבה, יחצ ניקול

רדיד אלומיניום עבה ועמיד במיוחד, המתאים לאפייה ולצלייה. הרדיד מושלם לכיסוי הכיריים בפסח ומתאים לשאר ההכנות לקראת החג כיוון שהוא עמיד וחזק יותר.

 

שקיות אשפה חזקות 

חג הפסח והתקופה שלפניו, הם הזדמנות לעשות סדר בבית ולהעיף את כל מה שמיותר ותופס מקום. מכיוון שזהו הזמן  שבו אנו זורקים כל מיני דברים לא רגילים שאגרנו במשך שנים בבית, יש צורך בשקיות אשפה עמידות וחזקות שיעמדו בכך ולא יקרעו. 

 

תבניות אפייה חזקות

תבניות אפייה יחצ ניקול
 

מלבד חג הניקיון, פסח הוא גם חג בו הבישולים הופכים לפעילות המרכזית בבית. לניקול תבניות אפייה חזקות, איכותיות ועבות לשימוש ונשיאה בטוחה של מאכלים כבדים, המקלות גם על שטיפת הכלים ועוזרות לשמור על כשרות לפסח. התבניות מגיעות בארבעה גדלים: ענקית, גדולה, אינגליש קייק ועגולה.

 

*ניתן להשיג את מגוון מוצרי ניקול ברשתות השיווק והפארם 

 

אין תגובות:

פרסום תגובה