רשומות

יום שבת, 13 בפברואר 2021

הכירו את חיתולי בייביסיטר שנבדקו דרמטולוגית ומותאמים לעורו הרגיש של התינוק וסופגים ב-30% יותר מהמתחרים.

 

צילום יח"צ

באילו חיתולים אתם משתמשים? ומה הכי חשוב לכם? שיתאימו לעורו של תינוקכם? שיספגו יותר? אני מניחה שאלו הנושאים הכי חשובים לנו בבואנו לבחור חיתול שיתאים לתינוקנו. הבשורה היא שיש חיתולים בעלי היתרונות הללו- חיתולי בייביסיטר! החיתולים נבדקו דרמטולוגית בפיקוח רופא עור ונמצאו מתאימים לעורו הרגיש של התינוק והם סופגים ב-30% יותר מהמתחרים המובילים האגיס ופמפרס**

מותג החיתולים "בייביסיטר" המשווק על ידי ניאופרם מוצרי צריכה הוא מותג החיתולים הצומח ביותר בישראל*, זו השנה השלישית ברציפות. כדי לקדם את יתרונות החיתולים יוצא המותג בקמפיין שיווקי רחב. המהלך ילווה בקמפיין טלוויזיה, דיגיטל ובנקודות מכירה בהיקף של מיליון וחצי שקלים. תחת הסלוגן: "אצלנו בבייביסיטר השמיים הם לא הגבול!" באמצעות משרד הפרסום GREAT בהיקף של כמיליון וחצי שקלים.
כולנו נרוויח מהמהלך כיוון שכחלק מהקמפיין יוצע לצרכנים קופון הנחה לחבילת חיתולי בייביסיטר במחיר מיוחד של 17.90 שקלים בלבד למימוש באחת מהרשתות רמי לוי שיווק השקמה , BE  וויקטורי. את הקופון ניתן להוריד ישירות באתר בייביסיטר או באמצעות חיפוש בגוגל.

יעל בן צבי, סמנכ"לית השיווק של ניאופרם מוצרי צריכה: לא לשווא בייביסיטר הוא  מותג החיתולים הצומח ביותר בישראל*, זו השנה השלישית ברציפות. זאת משום שחיתולי בייביסיטר נותנים מענה לכל מה שהורים מחפשים בחיתול לתינוק שלהם: גם חיתול בעל ספיגה מנצחת, שהוכחה בבדיקות מעבדת SGS העולמית, וגם נבדק דרמטולוגית בפיקוח רופא עור ונמצא מתאים לעורם הרגיש של תינוקות. אנחנו גאים להיות המותג שנותן את המענה הטוב ביותר לכל מה שהורים מצפים בחיתול לתינוק הרך שלהם.

התנסות אישית- חיתול נעים ונוח מאד, לא גרם לכל גירוי או אי נוחות לתינוק וספג היטב. שביעות הרצון מהחיתולים היא רבה.
חיתולי בייביסיטר נמכרים ברשתות המזון, Be, סופר-פארם אונליין, אתרי סחר אונליין, חנויות תינוקות וכן באתר המותג במשלוח חינם עד הבית. מותג בייביסיטר, המציע חיתולים ומגבונים משווק בישראל על ידי ניאופרם מוצרי צריכה, העוסקת בין היתר בפיתוח, שיווק ומכירה של מוצרי צריכה, מזון ותרופות ללא מרשם OTC). )

 

*עפ"י נתוני סטורנקסט 2020 למול 2019

 

** עפ"י בדיקות מעבדת SGS מינואר 2020. נבדק בעזרת תמיסת מלח על חיתולי האגיס פרידום דריי ופמפרס בייבי דריי לעומת חיתולי בייביסיטר (כולם מידה 4)

 

גילוי נאות- המוצר הגיע לסקירה.

 


אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה