רשומות

יום שלישי, 23 בינואר 2018

תכשיטי NANO- תכשיטים לחיים


תכשיטים הם עולם ומלואו. החל מתכשיטי חרוזים פשוטים ועד תכשיטי יוקרה במיליוני דולרים. גם החומרים מהם עשויים תכשיטים הם רבים מאד- פלסטיק, עור, צמר, מתכות שונות, אבנים יקרות, זכוכית, צדפים, נוצות. כל מה שנעלה על דעתנו, נוכל למצוא. כל אחת וטעמה האישי והייחוד שהיא מחפשת לעצמה.
זוהר עזרא שהקים את חברת NANO JEWELRY הגיע לעולם התכשיטים במקרה. הוא טייל בהודו, נחשף לאמני התכשיטים ונדלק על התחום. אחרי הודו הגיע לאירופה והחל לעבוד בניהול חנויות תכשיטים ותוך כדי התוודע לטעמם של הקהלים המקומיים והוקסם מנקודות הדמיון והשוני ביניהם ומהאופן בו תכשיט יכול לגשר על פערים תרבותיים וחברתיים. לפני 14 שנים שב לארץ והחליט שתחום התכשיטים הוא התחום בו הוא מעוניין לעסוק. "חיפשתי לעצב תכשיטים באופן מקורי ופורץ דרך "הוא אומר לי " חיפשתי לייצר תכשיטים שיביעו רגש ומסר".
             בצילום- זוהר עזרא וגולן נהרדא בעלי משרד היח"צ המלווה את NANO תכשיטים
                         בצילום- זוהר בודק עם זכוכית מגדלת את אחד התכשיטים
החיפוש של זוהר נשא תוצאות. הוא פגש מדען שפיתח יכולת טכנולוגית המחברת בין מתכות לאבנים ויחד פתחו במסע שערך 11 שנים, תוך התגברות על אתגרים ובעיות שצצו בהתמודדות עם חומרי הגלם השונים. בסוף המסע הצליחו להתאים את הטכנולוגיה לעיצוב תכשיטים מרהיבים בהם מוטבעים מסרים משמעותיים וחיוביים על גב התכשיטים.

"אני" אומר זוהר "רוצה שהמסרים החיוביים יופצו ברחבי העולם. כי זוהי דרך נפלאה לקירוב לבבות ולהעברת מסר משמעותי ואישי"
עד כה נמכרו התכשיטים באתר המכירות המשגשג אמזון. כעת, מספר זוהר, נעשות הכנות להשקת בוטיק תכשיטים, שימכור בישראל את התוצרים הייחודיים והכל כך שונים שטרם נראו כמותם בארץ ובעולם. תכשיטים שהם, בעיניי, מתנה מושלמת וילוו את האדם כל חייו, כיוון שיש בהם הרבה יותר מסתם תכשיט יפה. יש בהם מסר חשוב ומעצים.הקולקציה הנדירה של ננו ג'ולרי כוללת כמה הפתעות מעניינות. למשל, קולקציה שלמה בה מוטבע בכתב מיניאטורי המשפט "אני אוהב אותך" ב-120 שפות, בנוסף היכולת של הלקוח "להרכיב" ולעצב בעצמו תכשיט, מאלמנטים מוכנים מראש כמו אבנים מסוגים שונים ושרשראות כסף וזהב. גולת הכותרת של התכשיטים הם הכיתובים והמסרים המוטבעים עליהם, הנעשים גם בהתאמה אישית. כיתוב יכול להיות ברכות למקבל התכשיט, פירוט תכונות המזל האסטרולוגי שלו, משפטי העצמה, תפילות של מבחר דתות, מסרים רומנטיים, משפטי השראה ועוד, הכל במגוון שפות וסגנונות.
תליון אני אוהב אותך ב120 שפות . ננו ג'ולרי צילום יחצ 
אני אוהבת אותך ב120 שפות. ננו ג'ולרי צילום יחצ 
הטבעת המסרים המיניאטוריים על האבנים נעשית באמצעות טכנולוגיה חדשנית וייחודית. בעתיד הקרוב, ניתן יהיה לקנות יהלומים עם מסרים מוטבעים עליהם, לשדרוג כל הצעת נישואין ומחווה רומנטית. לגבי שאר המסרים, ננו ג'ולרי מקפידה כי הם יהיו חיוביים, עם אופי אוהב, נעים ובעל ערך מוסף. זוהר מעיד כי הייחודיות של התכשיטים מהווה מקור השראה ומעוררת עניין רב ולכן פעמים רבות מתפתחת שיחה סביבם וסביב המסר שהם נושאים. לכן, יש הקפדה יתרה על יצירת תכשיטים הנושאים מסרים בעלי אג'נדה חברתית. המתקשים בקריאת המסרים יכולים להיעזר בזכוכית המגדלת היוקרתית שמצרפת ננו ג'ולרי לכל פריט המיוצר, על-מנת לוודא כי המסר אינו נעלם מעיניו של אף אחד.


                     
הקולקציה היוקרתית כוללת אבנים שונות, אך זוהר מדגיש כי הן חייבות להיות חלקות לגמרי. לכן, לא תמצאו תכשיטים מאבנים כמו טורקיז, מונסון וטיגריי. הכוכבות של ליין התכשיטים הן אם כך אבנים סינטטיות כמו זרקוניה, סברובסקי ואונקס. הפוליש והחיתוך של כל אבן, עולים בהרבה על הסטנדרט הממוצע והתוצאה היא תכשיט ללא רבב, בעל עיצוב ייחודי ונדיר ובעל טוויסט מיוחד במינו.
את התכשיטים המיוחדים ניתן לרכוש באתר של ננו ג'ולרי, בחנות אמזון וכמובן בבוטיק החדש. החברה מבצעת משלוחים לכל חלקי הארץ ומציעה אפשרות להזמנות גדולות.
ומה צופן העתיד? זוהר מבטיח שזו רק ההתחלה. צמידים מעוצבים, טבעות עם מסרים עוצמתיים, יהלומים שטרם נראו בעולם ועוד שימושים חלומיים בטכנולוגיה העתידנית – כל אלו יגיעו, ומהר יותר ממה שנדמה.
ניתן להשיג:
רבי יוחנן 6 תל אביב
1-700-55-61-66
פייסבוק: NANO Jewelry / תכשיטי ננו
אינסטגרם: nanostylejewelry


 צילומים- יפה גביש, יח"צ

אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה