רשומות

יום ראשון, 10 בספטמבר 2017

לקראת החגים "מעדני יחיעם" משיקה כבד קצוץ באריזת 140 גרם ובמתכון ביתי


את סדרת מוצרי מוס כבד עוף של יחיעם אני מכירה ואוהבת. פתרון מעולה לאוהבי כבד עוף קצוץ.
הסדרה כוללת - מוס כבד עוף קלאסי ומוס כבד עוף בתוספת פטריות, מבוססים על ידע צרפתי כבד קצוץ מכיל 38% כבד עוף, בצל מטוגן ותבלינים ומתאים להגשה כמנה חגיגית בראש השנה וחגי תשרי.
כעת, השיקה  חברת "מעדני יחיעם", יצרנית הנקניקים והפסטרמות מקיבוץ יחיעם, מוצר חדש מתוצרתה: כבד קצוץ. המוצר החדש מבוסס על מתכון מבית "אמא" ומכיל  כ- 38% כבד עוף, בצל מטוגן ותבלינים. המוצר מוגש באריזת נוחות לשימוש ואכסון במשקל של 140 גרם ומתאים כמנה חגיגית בראש השנה וכממרח נפלא ועל צנימים בכריכים.

אני החלטתי להגיש את מוס הכבד כממרח על קרקרים פיקנטיים ובתוספת פרוסות מלפפון חמוץ. זו הייתה הצלחה, הצלחת התרוקנה בן רגע ושאלו אותי מתי הספקתי להכין. לרגע התפתיתי לומר שמצאתי זמן. אך, כמובן, שהצגתי את הקופסה וסיפרתי שמדובר ביחיעם. בעיניי, זה המוצר המוצלח ביותר בסדרה וגם הטעים ביותר.
סדרת מוצרי מוס כבד עוף כוללת שני מוצרים בסגנון ובטעם צרפתי: מוס כבד עוף קלאסי ומוס כבד עוף בתוספת פטריות. המוצרים נמכרים באריזות של 140 גרם, בקופסאות עם מכסה בעיצוב יוקרתי, לשימוש חוזר ונוח במוצר. מוצרי מוס הכבד מבוססים על ידע צרפתי ומיועדים למריחה על לחמים שונים וקרקרים, כבסיס לסנדוויץ' ולאירוח. המוצרים מכילים כ- 30% כבד עוף ואינם מכילים מונוסודיום גלוטומט וגלוטן.
לדברי תמיר דגן, מנהל השיווק של מעדני יחיעם, קיימת דרישה הולכת וגוברת למעדני בשר אניני טעם ואיכותיים. "בהמשך להצלחת סדרת מוס כבד אשר הושקה לפני מספר חודשים וזוכה להצלחה רבה, אנו שמחים להציע מוצר חדש ונוסף בסדרה, כבד קצוץ, ולאפשר ללקוחותינו ליהנות ממוצרים שמאוד פופולאריים באירופה ועד היום לא היו בשוק הישראלי, לא באיכותם ולא בצורת אריזתם".
מחיר מומלץ לצרכן: כ- 13.90 שקלים לאריזת 140 גרם.
כשר בהשגחת הרבנות הראשית.
להשיג ברשתות השיווק הגדולות ובחנויות השוק הפרטי.

אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה