רשומות

יום רביעי, 1 בפברואר 2017

המותג nutri care משיק "תמצית אסטרגלוס מרוכזת" לחיזוק המערכת החיסונית


החורף השנה הוא חורף אמיתי. גשום וקר במיוחד. באופן כללי אני לא מצטננת בקלות ומצליחה לעבור את התקופה הזו ללא בעיות מיוחדות. השנה, זה לא עבד לי. אני מצוננת, משתעלת, מנוזלת ובאופן כללי לא במיטבי. מכיוון שאני לא אוהבת תרופות ולא נוטה להלעיט את עצמי בכדורים, חיפשתי במה אוכל להיעזר והנה הגיע להתנסות תוסף של תמצית אסטרגלוס מרוכזת" המופקת משורש צמח האסטרגלוס שהשיק מותג תוספי התזונה Nutri Care. מותג וותיק וידוע שהתנסיתי בו בעבר ואני מרוצה ממנו.

התחלתי לצרוך את התמצית ותוך מספר ימים השיעולים פחתו במידה ניכרת וההצטננות מראה סימני תבוסה, מה שמשמח אותי.

האסטרגלוס הוא אחד הצמחים המוכרים ברפואה הסינית המסורתית מזה אלפי שנים, מציינת הנטורופתית ג'ולי ברוך. הוא נחשב לבעל השפעה חזקה על פעילות מערכת החיסון, והוא נמצא בפורמולות סיניות רבות לטיפול במגוון בעיות כגון - מצבי חולשה, בעיות בדרכי הנשימה ובעיות עיכול. גם ברפואת הצמחים המודרנית צמח האסטרגלוס הפך למקובל מאוד, להתמודדות עם זיהומים ויראליים, במיוחד מחלת השפעת והצטננות, ולחיזוק מערכת החיסון. מחקר שנערך בקרב ילדים חולי אסטמה בבית חולים בסין, בהם השתתפו 182 ילדים, הראה כי בקרב 97 ילדים שנטלו אבקת שורש האסטרגלוס הופחתו מדדי הדלקת באותה המידה כמו הקבוצה השנייה בת 85 ילדים שקיבלו טיפול תרופתי.

הנטורופתית ג'ולי ברוך מסבירה כי שורש האסטרגלוס מכיל פוליסכרידים המגבירים את פעילות תאי הדם הלבנים שתפקידם לזהות ולהשמיד פולשים זרים לגוף. לפי רפואת הצמחים המסורתית והמודרנית - האסטרגלוס נחשב למחזק חיסוני קלאסי, המסייע לחיזוק מכלול מערכות הגוף – נשימה, כבד, לב וכלי דם, כליות, מערכת העיכול ומערכת העצבים. הוא יעיל במיוחד לטיפול בזיהומים ויראליים, הקלת תסמינים של אסטמה וברונכיט, זיהומים בדרכי הנשימה ולטיפול בחולשה חיסונית.  

שורש האסטרגלוס מוצע לנטילה בשתי צורות: בתמצית לשתייה או בכמוסות.

התכשיר "תמצית אסטרגלוס מרוכזת" כשר בד"צ העדה החרדית ירושלים.

מחיר: תמצית אסטרגלוס:  79 ₪ לבקבוק של 50 מ"ל. כמוסות: 65 ₪ (לאריזה של 60 כמוסות).

 

להשיג ברשתות הטבע והפארם, בבתי הטבע ובבתי המרקחת.

  • המידע לעיל אינו בגדר התווייה רפואית או המלצה טיפולית. בכל מקרה מומלץ להיוועץ ברופא המטפל.

 

אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה