רשומות

יום ראשון, 17 בינואר 2016

מותגים בשליש מחיר בחנות פופ אפ " מחסן היבואן" שנפתחה בקניון עזריאלי בקרית אתא

 
 מה היחס בקניונים בין חנויות המיועדות לנשים לבין חניות המיועדות לגברים? מנחשים? יש לכם השערה? ובכן, לפי דברי אלעד סוויסה בעלי הרשת "מחסן היבואן" היחס הוא 80% נשים ו-20% גברים. " באתי כדי לתקן מעט את האפליה הזו" אמר לי אלעד כאשר התלוננתי בפניו שב "מחסן היבואן"  יש את כל המותגים רק לגברים. עניתי לו שלפי דעתי הגיוני לגמרי שזה היחס. אנו, הנשים, קנייניות הרבה יותר נלהבות מגברים. אבל, נראה לי ש"מחסן היבואן" הולך לשנות זאת וגברים יתלהבו להגיע לשופינג.

השבוע הוזמנתי לפתיחת חנות פופ אפ של רשת "מחסני היבואן" בקניון עזריאלי בקרית אתא. הרשת מייבאת בגדי מותגים במחירים זולים במיוחד. אני מניחה שחלקכם שמעתם על הרשת המפורסמת מבני ברק וזו החנות הראשונה שלה כאן בצפון. כל מי שאוהב מותגים אך נרתע מהמחיר הגבוה שדורשים עבור הפריטים, ימצא כאן את מבוקשו. מצאתי בחנות פריטים של מעצבים ידועים כמו- אמריקן איילנד, קולומביה, ראלף לורן, טומי הלפינגר, בוס, לקוסט ועוד. המחירים מוזלים וההנחות גדולות. למשל- סריגים של אמריקן איילנד נמכרים ב- 99 ₪. חולצות מכופתרות של ראלף לורן  ב-199 ₪. מעילי קולומביה ב- 199 ₪.  


 

באירוע ההשקה נכחו בעלי הרשת, בכירי עיריית קרית אתא, מנכ"לי ומנהלי קניוני עזריאלי באזור הצפון וידוענים נוספים. אפילו הסלב המקומי החיפאי לירן חולצה אפורה הגיע לרכוש כמה חולצות אפורות נוספות. ירון ספיר, מנכ"ל קניון עזריאלי קרית אתא אמר שהוא שמח מאד על הגעת רשת אופנה לגברים לקניון, כיוון שכך מגוון העסקים גדל והתמהיל נכון ואיכותי ומשרת את צרכי קהל הלקוחות.
 
     בצילום: קבלת הפנים החגיגית עם העוגות המיוחדות של "מחסן היבואן"
                               בצילום- אלעד סוויסה בעלי הרשת ובתו המתוקה שני
  בצילום- נעמי אלדס מנהל שיווק עזריאלי קרית אתא, לירן חולצה אפורה החיפאי, שמעון הרוש שחקן מכבי נתניה מהקריות, ירון ספיר מנכ"ל קניון עזריאלי קרית אתא וניר אברג'יל שחקן מכבי נתניה תושב הקריות. הצלם- אבירם ביטון
     בצילום- שרון אלון מנכ"לית קניון עזריאלי חיפה, ירון ספיר מנכ"ל קניון עזריאלי קרית אתא, בני חזן מנכ"ל עיריית קרית אתא ואלעד סוויסה בעלי רשת "מחסן היבואן". צלם- אבירם ביטון
 

בקניון עזריאלי קרית אתא כ-80 חנויות של רשתות מקומיות ובינלאומיות מובילות. קניון עזריאלי קרית אתא הפך לקניון הבית של העיר, והוא מקיים שיתופי פעולה עם גורמים עירוניים ומקומיים שונים המעניק ערך מוסף לתושבי העיר.

 

ולסיום- מפרגנת לקוראי הגברים. תיהנו לכם מהשופינג בחנות הרשת החדשה שמאפשרת לכם להיות אופנתיים ובזול.

 

 

 

אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה