רשומות

יום שלישי, 9 ביוני 2020

הכל מתחיל בדלת הכניסה! הכירו את הטכנולוגיה המתקדמת של מנעול ופעמון חכם בלווי מצלמה 'DOORe'השבוע הייתי בהשקה של טכנולוגיה מתקדמת לניהול בית חכם ולמדתי כי ניתן לשלוט באופן אופטימלי ובזמן אמת על דלת הכניסה לבית, למשרד או לבית העסק ללא צורך במפתחות.

כיצד זה קורה? ובכן, באמצעות DOORe- מערכת של מנעול ופעמון חכם לבית אותה השיקה קבוצת COBRA. כבר אין צורך לדאוג ששכחנו את המפתחות או שאין לשליח היכן להניח את המשלוח ולבייביסיטר אין איך להיכנס הביתה.
DOORe מנעול ופעמון חכם לבית קרדיט צילום איה וינד

מהי מערכת DOORe ?

מדובר על מערכת מאובטחת ומוצפנת בפיתוח ישראלי, לניהול הכניסה לבית. היא מעניקה שליטה אופטימלית על דלת הכניסה בבית, במשרד, או בבית העסק.

DOORe הינה מערכת חדשנית המאפשרת לנהל את דלת הכניסה מכל מקום בעולם, משנה את תפיסת סגנון החיים הקיימת, לחיים ללא מפתח. מערכת זו כוללת מנעול חכם ופעמון וידאו המשלב מצלמה חכמה בכניסה לבית, המספקת אופציה לפתיחה ולנעילת דלת הכניסה מהנייד בכל רגע נתון. קבלת התראות ישירות לנייד על הנעשה מחוץ לדלת הכניסה, מי נכנס לבית ומתי. הכניסה לבית מתאפשרת באמצעות טביעת אצבע, או באמצעות אפליקציית DOORe לסמרטאפון בעלי מערכות הפעלה של אנדרואיד ו-iOS,  ניהול הרשאות כניסה לבני המשפחה והחברים.

DOORe מנעול ופעמון חכם לבית צילום דרור כץ 
DOORe מנעול ופעמון חכם לבית צילום דרור כץ 
DOORe נועדה לשנות את התפיסה לגבי מפתחות הבית ולהקל על ניהול סיטואציות נפוצות סביב הבית, במציאות היומיומית האינטנסיבית. הודות ליכולת השליטה שלה מרחוק היא מאפשרת פתיחת ונעילת דלתות פשוטה דרך הנייד כך שהכנסת בעלי מקצוע ונותני שירותים למרחב הפרטי לא תצריך יותר שינוי תוכניות ועזיבת המשרד באמצע יום עבודה. התקנת המערכת תאפשר תזמון של פתיחה ונעילת הדלת לעוזרת הבית, משלוחי קניות, פיקוח על הגעת הילדים מהלימודים ובקרה עם מי הם מגיעים וגם תקל משמעותית בתופעה המוכרת של שכחה ואובדן המפתחות.
DOORe הנה פרי פיתוח ישראלי של מיטב המוחות בקבוצת COBRA הפועלת מזה 3 עשורים, מעניקה תמונת מצב עדכנית לגבי הנעשה מחוץ לדלת בכל נקודת זמן ומותאמת לשוק הדלתות המקומי. מבוססת על רשת עצמאית נפרדת שאינה קשורה לספק האינטרנט הביתי-  4GLTE המוצפנת לרמת אבטחה גבוהה בתקן AES256 זאת על מנת למנוע פריצה, או השתלטות פצחנים. המערכת מאפשרת אופציה לשמירת היסטורית אירועים בענן מאובטח של כל אירועי המנעול החכם והקלטות הוידאו לאירועי הפעמון למשך חצי שנה. 
DOORe מנעול ופעמון חכם לבית צילום דרור כץ
אפליקציית DOORe מתריעה בהודעות פוש לסמארטפון על כל המתרחש בדלת הכניסה, כמו כן, האפליקציה מאפשרת לך לקיים שיחת וידאו עם אורח שמצלצל בפעמון וידאו החכם בדומה לשיחת "סקייפ", כך שניתן גם לפתוח את הדלת לאורח תוך כדי שיחת הוידאו. בעלי הבית יכולים לשלוח לכל בני הבית, משפחה, חברים, עובדי משק הבית ועוד "מפתח וירטואלי" לפתיחת הדלת ולהגדיר באמצעות האפליקציה את רמת ההרשאה לפעולות במערכת.
DOORe מנעול ופעמון חכם לבית צילום דרור כץ 
בהשקה הסבירו לנו אורי סוקולוב, מנהל פעילות DOORe ו- ארז לוי, אחראי על פיתוח מערכת DOORe איך עובדת המערכת ומהם היתרונות שלה.
אורי סוקולוב, מנהל פעילות DOORe ו- ארז לוי, אחראי על פיתוח מערכת DOORe בהשקה
יתרונות מערכת DOORe- 
1. טכנולוגיה מתקדמת המאפשרת לכם לוותר על צרור המפתחות
ולשלוט בזמן אמת על כל המתרחש בדלת הכניסה לבית שלכם
2. כניסה נוחה ללא מפתח
3.המוצר היחיד המשלב גם מנעול חכם וגם פעמון חכם עם מצלמה
4.אפליקציה חכמה בעזרתה תוכלו לקבל התראות בזמן אמת,
5.לנהל הרשאות כניסה ולצפות בהיסטוריית הכניסות לבית מכל מקום
6.חיבור ל SIM או לכרטיס WIFI
7.אבטחת סייבר גבוהה
8.עובד על סוללות פשוטות(ניתן גם חיבור קבוע לחשמל)
9.ללא צורך בקדיחות
10.ללא צורך בהחלפת צילינדר (ברוב המקרים)
11.יש עם מי לדבר (מוצר ישראלי,שירות זמין ללקוח)

אורי סוקולוב, מנהל פעילות DOORe בישראל, אמר "שוק המנעולים החכמים בעולם מתחזק מאוד בשנים האחרונות בשל הפונקציונאליות והנוחות הרבה שהוא מציג, לצד התחזקות מהפכת ה- IOT שוק זה נמצא במגמת עליה מתמדת, רק בשנת 2019 השוק העולמי הוערך בכ- 1.2 מיליארד דולר ולמעלה מ- 7 מיליון מנעולים חכמים שווקו. גם בארץ אנו רואים מגמת צמיחה, כשהמוצר אותו אנו מציעים למעשה מאפשר ללקוח הישראלי להתקדם לחיים ללא מפתח בצורה פשוטה, בטוחה ומהנה"
 ארז לוי, אחראי על פיתוח מערכת DOORe, הוסיף "המערכת שפיתחנו מספקת פתרון כולל למגוון תופעות נפוצות ומוכרות הקיימות בכל בית. משך הפיתוח ארך למעלה מ- 3 שנים והושקעו בפרויקט זה עשרות מיליוני שקלים. חשוב להדגיש כי הרשת אליה מחוברת DOORe מוצפנת ומאובטחת ברמה גבוהה ביותר בהתאם לסטנדרטים בינלאומיים מחמירים ביותר". 
מערכת DOORE מותקנת על ידי צוות מקצועי אשר עבר הכשרה מיוחדת מטעם החברה. מערכת זו ניתנת להעברה מדלת לדלת בעת מעבר דירה.

לסרטון המחשה : לחצו כאן

מחיר מומלץ לצרכן: 89 ₪ למשך 36 חודשים הכוללת התקנה מקצועית. 
התשלום על ה- SIM בנפרד ועלותו 19 ₪.
להזמנות בטלפון: *3208 או באתר  www.doore.co.il

אודות DOORe
מערכת DOORe נולדה מתוך צורך גובר להעניק לנו חיים ללא מפתח, שליטה חכמה על דלת הכניסה לבתים, משרדים ועסקים שונים. המשימה של DOORe היא להפוך אתהחיים שלנו לנוחים, פשוטים ובטוחים יותר על ידי מתן בקרה ושליטה חסרי תקדים על דלת הכניסה. 
אנו פועלים רבות ליצור מוצרים שיעזרו לכלל הציבור להגן על הדברים החשובים ביותר בבית ולהעצים אותם ואת רמת ביטחונם. ב-DOORe אנו מאמינים שדלת הבית לא נועדה רק לאבטחת הבית. ניהול הדלת החכמה משפר את החיים שלנו בשליטה על מי נכנס לבית בזמן הנכון, בתנאים הנכונים ותמיד בשליטה של בעלי הבית. כחברה מובילה אנו מחויבים להעניק שירות ותמיכה בכל זמן ולהמשיך לתכנן מוצרים ושירותים משלימים, התורמים לאיכות החיים של לקוחותינו הנאמנים. 

אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה