רשומות

יום שלישי, 16 ביוני 2020

משחקים שילדים אוהבים ובמחירים ללא תחרות באתר הצעצועים "קליק טוי"כולנו רוצים לשמח את הילדים ובמיוחד לאחר התקופה הקשה של מגפת הקורונה. מחפשים למצוא צעצועים שישמחו את ליבם ויעסיקו אותם. אני מצאתי את האתר המתאים. אתר הצעצועים "קליק טוי" שבו יש צעצועים אהובים ובמחירים אטרקטיביים ביותר.


בין המבצעים הסופר אטרקטיביים שתמצאו באתר: טירת אבירי הזאב של פליימוביל ב-269.90 ש"ח בלבד ; בית בובות של פליימוביל ב-89.90 ש"ח בלבד ; הלהיט קטאן ב-99.90 ש"ח בלבד ; מיקרופון קריוקי ב-40 ש"ח בלבד!

צילום- חברת קליק טוי

אתר הצעצועים ומוצרי הפנאי המוביל "קליק טוי" (משנת 2015), המציע מוצרי יבוא מקביל ומוצרים שפותחו בארץ - במחירים אטרקטיביים. בימים אלה, הכריז האתר על עוד מבצעים חסרי תקדים: טירת אבירי הזאב של פליימוביל ב-269.90 ש"ח בלבד – במקום 500 ש"ח ; בית בובות במזוודה של פליימוביל ב-89.90 ש"ח בלבד – במקום 169.90 ש"ח ; משחק האסטרטגיה קטאן ב-99.90 ש"ח בלבד – במקום 149.90 ש"ח ; מיקרופון קריוקי מקליט ב-40 ש"ח בלבד – במקום 100 ש"ח; משחק "כסף דונטלו" ב-129.90 ש"ח - במקום 250 ש"ח.

"כולנו עברנו תקופה לא פשוטה והחלטתי להמשיך לפנק את הלקוחות במבצעים משמחים על להיטי משחקים – בינלאומיים ואחרים - כמו שנהגנו בכל תקופת הריחוק החברתי", אומר כפיר גבאי, בעלי האתר, מהגדולים והמובילים בישראל. 

באתר אלפי משחקים ומוצרי פנאי ובהם של מותגים פופולאריים ובינלאומיים כמו לגו, פליימוביל, פליי דו, אינטקס, משחקי שפיר ועוד. האתר מחולק לעשר קטגוריות שונות: בריכות, ממונעים, חשיבה ויצירה, כמו גדולים, משחקי הרכבה, לבית ולגינה, פליימוביל, לגו, תינוקות ופעוטות, על גלגלים. כל אחת מהן מחולקת לתת קטגוריות נוספות – כך שכל אחד יכול לחפש בנוחות את המוצר בו הוא מעוניין.

בין השאר, אפשר למצוא באתר טרמפולינות, בריכות ומשחקי חצר ומים, מכוניות ממונעות לילדים, בובות וחיות, משחקי חשיבה ויצירה, משחקי התפתחות, רחפנים, בתי בובות, פאזלים ועוד ועוד. באתר גם ניתן להשיג משחקים של המותג המצליח "סמארט קליק", ושל המותג "מצווה קליק" - המיועד לציבור החרדי.

אני נתתי לבנות ה-5 וה-7 מיקרופון קריוקי מקליט והשמחה הייתה רבה. ההתלהבות הרקיעה שחקים והן נהנו לשיר ולרקוד. "אני מרגישה כמו זמרת אמיתית" אמרה בת ה-7. צפו בסרטון ותבינו.

במבצעים:
·         טירת אבירי הזאב של "פליימוביל" (דגם 6002): כוללת 133 חלקים לבניית טירה ענקית: 3 דמויות, סולמות ולפידים, סוס, דגלים, צריחים, חומה, שער, חיצי אש ואמצעי לחימה. מתאים מגיל 4 שנים. מחיר: 269.90 ש"ח (במקום 500 ש"ח).

פליימוביל - טירת אבירי הזאב צילום- קליק טוי
·         בית בובות של "פליימוביל" (דגם 5167): בית בובות במזוודת נשיאה, הכולל 4 חדרים ב-2 קומות - סלון, מטבח, חדר אמבט וחדר שינה, ו-129 חלקים ובהם דמויות, ריהוט ומגוון אביזרים לעיצוב הבית. גודל הבית (סגור): 25*26 ס"מ. מתאים מגיל 4 שנים. מחיר: 89.90 ש"ח (במקום 169.90 ש"ח).


בית בובות - פליימוביל צילום- קליק טוי

·      מיקרופון קריוקי מקליט: כולל מגבר ורמקול מובנה W6, גוף אלומיניום איכותי, סאונד נקי עם מסנן רעשים, חיבור בלוטות' אלחוטי וחיבור USB ו-AUX – להשמעת מוזיקה מסמרטפון, טלוויזיה או מערכת שמע. כולל סוללה נטענת. במגוון צבעים. מחיר: 40 ש"ח (במקום 100 ש"ח).

מיקרופון מקליט צילום- קליק טוי
·         כסף דונטלו: משחק אסטרטגיה לכל המשפחה. מסע עסקים בינלאומי במהלכו רוכשים ומוכרים ערים ועסקים. כולל כרטיסי אשראי ומכשיר סליקה ייעודי. משקיעים בחוכמה, מרוויחים ומפקידים בבנק דיגיטלי. בעזרת תכנון נכון – גם המפסיד יכול לשנות את מזלו! מתאים מגיל 6 שנים. מחיר: 129.90 ש"ח (במקום 250 ש"ח).

משחק אסטרטגיה - כסף דונטלו צילום קליק טוי
·         המתיישבים של קטאן: משחק אסטרטגיה לכל המשפחה. אחד ממשחקי הלוח המשפיעים בעשורים האחרונים. המיומנויות הנדרשות הן חשיבה אסטרטגית, ניהול משאבים ויכולת מסחר - שכן עסקאות הן האלמנט האינטראקטיבי העיקרי בין השחקנים. מטרת המשחק היא להתיישב באי קטאן ולהתקדם - באמצעות ניצול המשאבים הטבעיים שבו, בניית יישובים וערים, דרכים ופיתוח. מגיל 10 שנים. מחיר: 99.90 ש"ח (במקום 149.90 ש"ח).


משחק אסטרטגיה - קטאן   צילום קליק טוי 


    ועוד מגוון הנחות על צעצועים, משחקים ומוצרי פנאי.

להשיג באתר "קליק טוי"  https://www.clicktoy.co.il/


אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה