רשומות

יום חמישי, 4 ביוני 2020

סנו משיקה מוצרי ניקיון חדשים לניקוי אסלות וקפסולות למדיח הכליםסנו משיקה מוצרי ניקיון חדשים לניקוי אסלות וקפסולות למדיח שיבריקו את הכלים. כמי שמחפשת כל הזמן מוצרי ניקיון חדשים שיעשו לי את החיים קלים יותר, שמחתי להשתמש במוצרים החדשים ולגלות כי הם עושים את העבודה בצורה מושלמת.

סנו ספארק- קפסולות למדיח הכלים


נכון שכשאנו מוציאים את הכלים ממדיח הכלים אנחנו מצפים למצוא כלים נקיים ומבריקים? זה בדיוק מה שהקפסולות החדשות של סנו עושות. הקפסולות עם נוסחת ה- ACTIVE SHINE POWER המשלבת בפעילות הניקוי נוסחה ייחודית עם מלחים אלקאליים ואנזימים, מצליחות במלחמה נגד הלכלוך הקשה ובהסרת שומנים, ללא צורך בהשריה.הקפסולות גם מכילות רכיבים המונעים כתמים וקורוזיה בכלי זכוכית ונירוסטה.

פעילות הניקוי הדו שלבית שמבצעת קפסולת סנו ספארק- אקטיב שיין פאואר, מתאפשרת הודות למבנה המיוחד של הקפסולה ולמרכיבים הייחודיים שבתוכה.

התוצאה- כלים נקיים ומבריקים.

אריזה של 50 קפסולות

מחיר: 45 שקלים (לפי אתר זאפ)

להשיג בכל רשתות השיווק

סנובון- ג'ל לניקוי אסלות עם אפקט בישוםמדובר על ג'ל לניקוי אסלות אשר קל מאד לעבוד אתו. אני שופכת לאסלה, ממתינה מספר דקות ואז מנקה. האסלה מבהיקה! הבונוס הגדול בג'ל החדש הוא בניחוח. ניחוח רענן ומאד נעים של פרחים וזאת עקב אפקט הבישום המוגבר שיש בג'ל. הניחוחות פרחוניים ומותירים שובל של ריח לאחר הניקוי.

ניתן לבחור בריחות של מגנוליה ונרולי או בלוטוס וסחלב. ריחות נעימים מאד, מרעננים ונשארים במשך זמן.

הג'ל קוטל 99.9% מהחיידקים, מכיל מלח לימון לניקוי עוצמתי והסרת האבנית והאסלה מבהיקה מנקיון.סנובון ג'ל ניקוי אסלות בניחוח לוטוס וסחלב צלם טל אזולאי סטודיו

סנובון ג'ל ניקוי אסלות בניחוח מגנוליה ונרולי צלם טל אזולאי סטודיו


אריזה של 750 מ"ל

מחיר: 8.90 שקלים. (לפי אתר זאפ)

להשיג בכל רשתות השיווק.

אתם מוזמנים להיכנס לאתר של סנו שבו תמצאו טיפים ומידע על המוצרים, שימוש נכון והדרכה בעולמות התוכן.

לאתר- לחצו כאן

פייסבוק- לחצו כאן

אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה