רשומות

יום שני, 2 באפריל 2018

"שוורצקופף פרופשיונל" משיקה את סדרת הטיפוח ההוליסטית סדרת BC Scalp Genesisמוצרי "שוורצקופף פרופשיונל" מוכרים היטב לרובנו. במדף הטיפוח שלי תמצאו לא מעט מוצרים שלהם. החל בצבעי השיער וכלה במוצרים לטיפוח השיער.

הפעם, התנסיתי במוצרים מסדרת  BC Scalp Genesis. מדובר על סדרה חדשנית. סדרה הוליסטית ייעודית לניקוי עמוק וטיפול בקרקפת. בעלת קומפלקס StemCodeTM הבלעדי לחברה.

כולנו רוצות שיער יפה ובריא וכולנו מתמודדות עם קצב חיים אורבני, זיהום אוויר, זיעה ובעיות נוספות המפרות את האיזון הטבעי של השיער ופוגעות בו. לכן, חשוב מאד להשיב את האיזון ולנטרל רעלים. "שוורצקופף פרופשיונל" מבית קונצרן הנקל, הבינה זאת וחיפשה פתרונות כיצד להתגבר ולתקן את הנזקים.

מתוך הבנה כי שיער יפה להפליא מתחיל בקרקפת בריאה, מותג הטיפוח המקצועי מבית "שוורצקופף פרופשיונל", BC Bonacure,  משיק סדרה חדשה לטיפוח ייעודי של עור הקרקפת והשיער – סדרת BC Scalp Genesis ("BC סקאלפ ג'נסיס").

סדרת BC Scalp Genesis החדשה מבית שוורצקופף פרופשיונל, מהווה את השיטה השלמה הראשונה לניקוי וטיפוח הקרקפת, הודות לקומפלקס StemCode הבלעדי לחברה, המסייע להשבת האיזון לקרקפת באופן מידי, ובה בעת מסייע גם לשמור על איכות השיער לעתיד.

שוורצקופף פרופשיונל- סדרת BC Scalp Genesis

שיער וקרקפת בלתי מאוזנים
סדרת BC Scalp Genesis החדשה, נוקטת גישה של 360˚ לקרקפת בריאה ושיער יפה להפליא כאחד - מבפנים ומבחוץ - מציעה מגוון מוצרים הוליסטיים, נטולי סיליקון, המכילים טכנולוגיה מתקדמת ייחודית, העובדת ביעילות על השיער והקרקפת ומונעים את חוסר איזון הבא במצב הקרקפת:

  • קרקפת שומנית (מוצרים לניקוי עמוק)


  • קשקשים (מוצרים לקרקפת נוטה לקשקשים)


  • שיער דליל (מוצרים לשיער דליל)

  • הרגעת הקרקפת (מוצרים להרגעת הקרקפת)

הטכנולוגיה המתקדמת

סדרת BC Scalp Genesis מכילה את קומפלקס StemCode הייחודי בשילוב עם מגוון של ויטמינים מיוחדים.

קומפלקס StemCode תומך באופן פעיל בשלב הצמיחה העתידי של השיער ובעל פעולה כפולה:

* פעולה 1: הגנה על תאי גזע
* פעולה2 : הגנה על השורש

בנוסף, הנוסחה עם מגוון ויטמינים מיוחדים מסייעת באופן מידי לנטרל חוסר איזון גלוי ולאזן מחדש את הקרקפת והשיער:

  • ויטמין B3 - מחזק את השיער.


  • ויטמין B5 - מספק לחות, עוזר לאזן את תכולת הלחות של השיער והקרקפת.


  • ויטמין E - נוגדן חמצון המסייע להגן על הקרקפת מפני השפעות חיצוניות.


  • ביוטין - עוזר לחזק את זקיק השיער בכדי למנוע דילול של השיער.

"כולנו מעוניינים בשיער יפה ולשם כך אנו זקוקים לקרקפת מאוזנת ובריאה לאיכות שיער מיטבית", אומר גארי טיילור, שגריר טיפוח שיער של שוורצקופף פרופשיונל בבריטניה. הוא ממשיך ואומר כי "כעת אנו יכולים להגן על הקרקפת על ידי התמודדות עם הגורמים השונים (המקור) ולא רק עם הסימפטומים".

התנסיתי ב- שמפו prifying   לניקוי קרקפת  + סרום soothing   להרגעת הקרקפת. מוצרים איכותיים, מעולים במיוחד שפתרו לי את בעיית הקשקשים ממנה סבלתי וגם את תחושת הגרד שהייתה מופיעה מדי פעם. השתמשתי בהתאם להוראות והשיער הבהיק, נראה בריא, עשיר ויפה. ועוד דבר חשוב- הריח נפלא. למוצרים יש ריח מדהים שאהבתי מאד. כפי שאתן יכולות לראות בצילום שצילמתי, השיער נראה נהדר. אני מאד מרוצה מהתוצאות ואמשיך להשתמש גם בהמשך. סדרת מוצריBC Scalp Genesis  החדש מכילה:

שמפו לניקוי הקרקפת
BC Scalp Genesis Purifying Shampoo  
שמפו BC סקאלפ ג'נסיס לניקוי עמוק עם קומפלקס StemCode ונגזרת של ויטמין B3, מנקה לעומק קרקפת שומנית ושיער משאריות שומן, משקעים ושאריות של מוצרים לשיער. שומר על הקרקפת מאוזנת ומטוהרת תוך שמירה על בריאות השיער.
אופן השימוש: יש לעסות לשיער רטוב ולשטוף היטב. לחזור על הפעולה במידת הצורך. להמשיך להשתמש במגוון מוצרי הטיפוח המתאימים מסדרת בונה קור  .BCמתאים לשימוש יומיומי.
מחיר- 99 ₪ ל- 200 מ"ל / 160 ₪ ל- 1000 מ"ל

שוורצקופף פרופשיונל- שמפו לניקוי הקרקפת מסדרת סקאלפ ג'נסיס- BC Scalp Genesis Purifying Shampoo- 99שח ל200מל

שמפו להרגעת הקרקפת
BC Scalp Genesis Soothing Shampoo  
שמפו BC סקאלפ ג'נסיס להרגעת הקרקפת עם קומפלקס StemCode וויטמין B5, מנקה בעדינות וביעילות את השיער ועוזר להרגעת הקרקפת תוך שמירה על בריאות השיער.
אופן השימוש- יש לעסות לשיער רטוב ולשטוף היטב. לחזור על הפעולה במידת הצורך. מומלץ להשתמש בשילוב עם BC סקאלפ ג'נסיס סרום להרגעת הקרקפת.
מחיר- 99 ₪ ל- 200 מ"ל / 160 ₪ ל- 1000 מ"ל

שוורצקופף פרופשיונל- שמפו להרגעת הקרקפת מסדרת סקאלפ ג'נסיס- BC Scalp Genesis Soothing Shampoo- 99שח ל200מל


סרום להרגעת הקרקפת
BC Scalp Genesis Soothing Serum
סרום BC סקאלפ ג'נסיס להרגעת הקרקפת עם קומפלקס StemCode וויטמין B5, מרגיע ותומך באיזון הקרקפת תוך שמירה על בריאות השיער.
אופן השימוש- לחפוף את השיער עם BC סקאלפ ג'נסיס שמפו להרגעת הקרקפת. לפזר את הסרום על הקרקפת באופן שווה. לא לשטוף. במידת הצורך.
מחיר- 130 ₪ ל- 100 מ"ל

שוורצקופף פרופשיונל- סרום להרגעת הקרקפת מסדרת סקאלפ ג'נסיס- BC Scalp Genesis Soothing Serum- 130שח ל100מל

שמפו לקרקפת הנוטה קשקשים
BC Scalp Genesis Anti-Dandruff Shampoo  
שמפו BC סקאלפ ג'נסיס נגד קשקשים עם קומפלקס StemCode וויטמין E, מנקה בעדינות ובשימוש קבוע מסיר קשקשים נראים לעין תוך שמירה על בריאות השיער.
אופן השימוש- יש לעסות לשיער רטוב ולשטוף היטב. לחזור על הפעולה במידת הצורך.
מחיר- 99 ₪ ל- 200 מ"ל

שוורצקופף פרופשיונל- שמפו לקרקפת הנוטה קשקשים מסדרת סקאלפ ג'נסיס- BC Scalp Genesis Anti-Dandruff Shampoo- 99שח ל200מלשמפו להחייאת שיער דליל
BC Scalp Genesis Root Activating Shampoo  
שמפו BC סקאלפ ג'נסיס לשיער דליל עם Carnitine tartrate, טאורין ואכינצאה, הינו השלב הראשון במגוון מוצרי הסדרה עבור שיער דליל. שימוש קבוע בשמפו בשילוב עם סרום מחייה לשיער דליל של BC סקאלפ ג'נסיס מחזקים את שורשי סיב השיערה בקרקפת.
אופן השימוש- יש לעסות לשיער רטוב ולשטוף היטב. לחזור על הפעולה במידת הצורך. מומלץ להשתמש בשילוב עם BC סקאלפ ג'נסיס סרום מחייה לשיער דליל וקצף מרוכז לשיער דליל.
מחיר- 99 ₪ ל- 200 מ"לשוורצקופף פרופשיונל- שמפו להחייאת שיער דליל מסדרת סקאלפ ג'נסיס- BC Scalp Genesis Root Activating Shampoo- 99שח ל200מל

סרום להחייאת שיער דליל
BC Scalp Genesis Root Activating Serum
סרום BC סקאלפ ג'נסיס לשיער דליל עם Carnitine tartrate, טאורין ואכינצאה, הינו השלב השני במגוון מוצרי הסדרה עבור שיער דליל. בשילוב עם שמפו מחייה לשיער דליל של BC סקאלפ ג'נסיס מחזקים את שורשי סיב השיערה בקרקפת.
אופן השימוש- לאחר שימוש בשמפו יש להתחיל שגרת טיפוח של 6 שבועות עם הסרום, לפזר על הקרקפת באופן שווה פעמיים ביום ולעסות בעדינות. לא לשטוף. לאחר מכן להשתמש בקצף מרוכז לשיער דליל של בונה קור BC בשימוש יומיומי לתחושת שיער מלא יותר.
מחירים- 130 ₪ ל- 100 מ"ל / 190 ₪ ל- 7 אמפולות X 10 מל'

שוורצקופף פרופשיונל- סרום להחייאת שיער דליל מסדרת סקאלפ ג'נסיס- BC Scalp Genesis Root Activating Serum- 130שח ל100מל


קצף מרוכז להחייאת שיער דליל
BC Scalp Genesis Densifying Foam
קצף BC סקאלפ ג'נסיס לשיער דליל עם קומפלקס StemCode וביוטין יוצר מראה שיער מלא וצפוף יותר והופך את השיער  לחזק ועמיד יותר בפני שבירה.
אופן השימוש- לנער היטב. יש לעסות לשיער וקרקפת לחים ולייבש בעזרת מייבש שיער. עבור תוצאות אופטימליות להשתמש בשילוב עם מגוון מוצרי BC סקאלפ ג'נסיס לשיער דליל.
מחיר- 190 ₪ ל- 150 מ"ל

שוורצקופף פרופשיונל- קצף מרוכז להחייאת שיער דליל מסדרת סקאלפ ג'נסיס- BC Scalp Genesis Densifying Foam- 190שח ל150מלהנקל פועלת ברחבי העולם עם מותגים וטכנולוגיות מובילים בשלושה תחומים עסקיים:  מוצרי כביסה וטיפוח הבית, מוצרי יופי וטיפוח ודבקים וטכנולוגיות.  הנקל, שנוסדה ב-1876 מחזיקה בעמדות שוק מובילות בתחומים צרכניים ועסקיים עם מותגים מפורסמים מאוד כגון פרסיל, שוורצקופף ו-Loctite. הנקל מעסיקה מעל 50,000 איש ודיווחה על מכירות של 18.1 מיליון יורו ורווח תפעולי מתואם של 2.9 מיליארד יורו בשנת הכספים 2015. מניות הבכורה של הנקל רשומות במדד הבורסה הגרמניתDAX .

מוצרי "שוורצקופף פרופשיונל" משווקים במספרות המובחרות בכל רחבי הארץ,  לבירור נקודות מכירה משרדי "שוורצקופף פרופשיונל": 1-800-33-33-22


אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה