רשומות

יום שבת, 25 במרץ 2017

חברת הקוסמטיקה המקצועית HL משיקה סדרת פרימיום לעור בוגר ויש גם טיפים לנשים בגילאי 50+


בגילי המתקדם (לא מגלה עד כמה מתקדם) אני מחפשת פתרונות קוסמטיים שיעזרו לעור הפנים להראות טוב. אני רוצה עור רווי לחות שנראה בריא וזוהר. ולא, אני לא רוצה פתרון שיכלול סכין מנתחים. לדעתי, יש אפשרות להיעזר בקרמים המיועדים לעור בוגר ומצליחים להביא לכך שהעור יראה מצוין.

סדרת  PERFECT TIME שהשיקה חברת הקוסמטיקה המקצועית HL  מציעה פתרונות לעור בוגר. סדרת הפרימיום מציעה מוצרי טיפוח הנותנים תוצאה מיידית, ממצקים, ממלאים קמטים ומעלים את רמת הלחות בעור הפנים, הצוואר והמחשוף.

 

לדברי חברת HL הסדרה מעניקה תוצאות ממשיות הנראות לעין הן בטווח הקצר והן בטווח הארוך (ע"י שימוש מצטבר בתכשירים). תכשירי הסדרה נשענים על חומרי גלם איכותיים, ליפו-פפטידים חדשניים וחומצות אמינו חיוניות.  פועלים להעלאת נפח השומן התת עורי ועל ידי כך למילוי קמטים ולהחלקת העור. כמו כן, תכשירי הסדרה ממצקים ומחזקים את קווי מתאר הפנים, הצוואר והמחשוף ומעניקים מראה מהודק, חד וצעיר יותר.


למי מתאימה הסדרה? לעור בוגר המאופיין בקמטים, איבוד נפח ומוצקות נמוכה.

 

רכיבים מרכזיים בסדרת PERFECT TIME:

 

תכשירי הסדרה נשענים על ליפו- פפטידים חדשניים המפחיתים את עומק הקמט באופן ניכר ומסייעים בהפחתת היווצרות קמטים חדשים, חומצות אמינו חיונית החודרות לעור ומסייעת במילוי קמטים עמוקים והידוק קווי מתאר בוסטר של חומצה היאלורונית השומר על מאגר המים בעור ומשפר משמעותית את הלחות בעור, פיטו- אסטרוגנים צמחיים הפועלים להעלאת רמת הלחות, להאצת ייצור הקולגן, לשיפור הגמישות ומיצוק העור.

 

ליפו -פפטידים חדשניים  

פפטידים המורכבים מארבעה עד שבעה חומצות אמינו בעלי משקל מולקולארי נמוך הקשורים לקצה ליפופילי, היוצרים ליפו-פפטיד המתפרק בעור לחלק ליפדי וחלק פפטידי ע"י אנזימי פירוק. קומפלקס הפפטידים הייחודי ממריץ את ייצור הקולגן והאלסטין בתאי העור ומשפר את גמישות העור ומוצקותו. חלק מהפפטידים אף מדכאים את פעולת שרירי ההבעה (בדומה לפעולת הבוטוקס), ועל ידי כך תורמים לצמצום קמטים קיימים ולעיכוב היווצרותם של קמטים חדשים.

חומצות אמינו חיוניות

חומצות אמינו החודרות לעור באמצעות חיבור למולקולה ליפופילית המשמשת כנשא. חומצות אמינו ידועות ביכולתן לתמוך בתיקון רקמות ולהעלות את סינטזת החלבונים חיוניים בעור (קולגן ואלסטין) המוכרים כאלטרנטיבה למילוי ומיצוק עור הפנים. הפעילות מעודדת תהליכים ביו כימיים המתבצעים בשכבות העור העמוקות ומסייעת במילוי קמטים עמוקים, מראה לחיים שקועות והידוק קווי המתאר של עור הפנים.

 

בוסטר של חומצה היאלורונית  

החומצה היאלורונית הינה מרכיב טבעי המיוצר ברקמת החיבור בדרמיס, מבוסס על חלבונים סוכרים, סופח נוזלים ובכך מספק לחות ומעניק נפח, רכות וגמישות, ממצק ומצמצם את מראה הקמטים באופן משמעותי. החומצה ההיאלורונית ממלאת תפקיד מרכזי במערכת ההידרו-ליפידית בעור. כמו כן, היא ממלאת תפקיד מפתח בתקשורת בין התאים.

 

פיטו- אסטרוגנים צמחיים

רכיבים צמחיים בעלי מבנה הדומה להורמון האסטרוגן. הם מחקים את פעילות האסטרוגנים בגופנו, שתפקידם בין היתר לזרז את יצירת הקולגן והאלסטין, ובדרך זו להחזיר לעור את האיזון ההורמונלי ואת התפקוד התקין, לעכב הופעת קמטים ולטפל בקמטים קיימים. הקופלקס של פיטו אסטרוגנים מעלה את רמת הלחות, משפר משמעותית את גמישות ומרקם העור, ממצק ומפחית קמטים.   

 

סדרת פרפקט טיים מכילה 7 מוצרי טיפוח ייחודיים:

 

סבון ג'ל עדין - Gentle Gel Soap  

סבון ג'ל עדין, לניקוי יסודי ואופטימלי של העור תוך שמירה על רמת הלחות  והאטת תהליך הזדקנותהעור.
מחיר- 152 ₪ ל- 250  מ"ל.

   


קרם יום פעיל למיצוק ועידון קמטים - Daily Firming Cream  

קרם יום פעיל במיוחד לחידוש ומיצוק העור. מועשר בקומפלקס ליפו-פפטידים ייחודי הפועל לטשטוש קמטים, תמציות סויה ובטטת בר הפועלות לחיזוק מרקם העור וחומצות אמינו חיוניות הפועלות למילוי קמטים, שיפור הגמישות ולהענקת אפקט מתיחה.

מחיר- 293 ₪ ל- 50 מ"ל.

 

קרם לילה ייחודי לטיפול בעומק הקמט -Deep Acting Night Cream  

קרם לילה עשיר למיצוק, מילוי ואפקט מתיחה. מועשר בליפו-פפטידים חדשניים, חומצות אמינו חיוניות, תמציות צמחים ובוסטר של חומצה היאלורונית. הקרם משפר את גמישות ומיצוק העור, תורם לזירוז ייצור הקולגן ולהפחתה ניכרת בעומק הקמט ומחייה את העור.

מחיר- 304 ₪ ל- 50 מ"ל.

   


סרום ממצק לצמצום קמטים וקמטוטים- Advanced firm & Lift Serum

סרום אינטנסיבי הפועל למיצוק, טשטוש קמטים ולאפקט מתיחה. מועשר בקומפלקס ליפו-פפטידים הפועל לשיפור ניכר במראה הקמטים, נוגדי חימצון המנטרלים רדיקלים חופשיים ומאטים את תהליך ההזדקנות, תמצית ג'ינקו בילובה  המחייה וממריצה את העור וחומצה היאלורונית המעלה משמעותית את רמת הלחות, לאפקט מתיחה והידוק קווי מתאר.

מחיר- 316 ₪ ל- 30 מ"ל.

 

קרם עיניים לטשטוש קמטים - Anti Wrinkle Eye Cream  

קרם עיניים מועשר בקפאין וליפו-פפטידים הפועל לצמצום קמטים, טשטוש נפיחויות באזור מתאר העין והענקת מראה קורן וצעיר.

מחיר- 246 ₪ ל- 15 מ"ל.
 

מסכת פנינה למיצוק ומתיחה -   Firming Mask  

מסכת פנינה זוהרת הפועלת למיצוק ומתיחה, מועשרת בתמציות צמחים ומינרלים. המסכה ממצקת, משפרת את מרקם העור, מעלה את רמת הלחות ומעניקה גוון אחיד וזוהר.

מחיר- 257 ₪ ל- 50 מ"ל

 

 

קרם צוואר והמחשוף - Neck & Decollete Cream  

קרם ייעודי לאזור הצוואר והמחשוף המעניק מיצוק ואפקט מתיחה, עשיר בליפו-פפטידים חדשניים וחומצות אמינו הפועלים למיצוק ושיקום מבנה העור, מניעת היווצרות קמטים חדשים, עיצוב והידוק קו הלסת, הצוואר והמחשוף.

 


קרם זה קיבלתי לסקירה. מרקמו נעים מאד וכך גם ריחו. מילאתי אחר הוראות השימוש ומרחתי פעמיים ביום בבוקר ובערב על הצוואר והמחשוף. מצא חן בעיניי שהחברה יצרה קרם לאזור זה, מכיוון שבדרך כלל אנו נוטים להזניח ולהתייחס רק לעור הפנים. למעשה, חשוב מאד להתייחס לעור הצוואר העדין ולעור המחשוף הנוטה להתקמט בקלות.

 

אזור ה-Y – החלק התחתון של הפנים (כולל הסנטר, הלסת והצוואר)  - הוא אחד האזורים הראשונים המסגירים את הגיל. גם כשעור הפנים מטופח, העור הרפוי והצנוח באזור הזה תורם למראה מבוגר יותר ומוסיף לנו שנים. למרות זאת, חלק גדול מהנשים נוטות להזניח דווקא את האזור הזה. (ע"פ  מירב בן יקר, מנהלת מחלקת הדרכה חברת HL)

 

                             

לאחר מריחת הקרם העור היה נעים למגע, רך וספוג בלחות. מכיוון שהשתמשתי בקרם במשך ימים ספורים בלבד, איני יכולה עדיין לצפות בתוצאות. אך, אני מקווה ששימוש קבוע יגביר את רמת הלחות בעור ויביא לחיזוק והידוק קווי המתאר של הפנים, הצוואר והמחשוף.

 

אופן השימוש המומלץ- למריחה פעם עד פעמיים ביום על הצוואר והמחשוף

 

מחיר- 293 ₪ ל- 50 מ"ל

 

את כל מוצרי הסדרה ניתן להשיג אצל קוסמטיקאיות מורשות HL

 

לפרטים נוספים, אתר HL-  http://www.hl-labs.co.il/

לבירור נקודת המכירה המורשית הקרובה לכתובת ביתך- http://bit.ly/1M8BSB9

 

מכיוון שאנו עוסקות בפוסט זה בעור בוגר חשוב לי לכלול טיפים לטיפוח העור בגילאי 50+. באדיבותה של מירב בן יקר, מנהלת מחלקת הדרכה חברת HL
מירב בן יקר. צילום- בן לם

10 טיפים לנשים בגילאי 50 +

לשינויים הגופניים המתרחשים בגיל המעבר יש השפעה משמעותית על העור. שינויים אלה מתרחשים במספר רמות, החל בעצמות ובשרירים התומכים בעור, וכלה בעור עצמו. למרבה המזל, תודות לטכנולוגיות האסתטיות המתקדמות, יש הרבה מה לעשות כדי להרגיש ולהיראות טוב יותר.

  1. בחרי תכשיר לחות איכותי – פרט למים, קרמי לחות איכותיים מכילים גם מרכיבים נוספים ומתוחכמים, המחדירים את המים לעור וגורמים לספיחתם ולהחזקתם בעור. לדוגמה, החומצה ההיאלורונית, המשמשת כמעין ספוג הסופח את המים ומחזיק אותם בעור. ללא חומרים אלה, מריחת קרם הלחות דומה למריחת מים על העור. המים מתנדפים מהעור ואף מושכים איתם מים נוספים שנמצאים בעור, וכך עלולים לייבשו עוד יותר. רכיבים נוספים שכדאי להקפיד שיהיו בקרם הלחות הם חומצות אמינו, פפטידים – הפועלים לליחוח ולמיצוק העור, ופיטו-סטרולים, שגם הם עוזרים להחליק את העור, להעניק לו לחות ולשפר את גמישותו.
  2. הקפידי למרוח את תכשיר הלחות לפחות פעמיים ביום – בבוקר ובערב. במידת האפשר, רצוי למרוח גם פעם נוספת באמצע היום.
  3. מתחת לקרם הלחות, הקפידו להשתמש בסרום – הסרום הוא תמצית מרוכזת העשירה ברכיבים פעילים, והוא מהווה בסיס טוב לספיגת קרם הלחות הנמרח מעליו. רצוי שהסרום שתבחרי יכיל רכיבים ממצקים, רכיבי לחות וויטמינים נוגדי חמצון כמו ויטמין C
  4. השתמשי בתכשיר קוסמטי המכיל פיטו-אסטרוגנים – הירידה בהפרשת האסטרוגן בגיל המעבר, המובילה להפחתה בייצור הקולגן והאלסטין , היא גורם מרכזי להופעת הקמטים ולירידה בטונוס העור. תכשירי הקוסמטיקה המבוססים על אסטרוגנים צמחיים, שהמבנה והתכונות שלהם הוכחו כדומים לאלו של האסטרוגן הטבעי בגוף, מאפשרים להחזיר לעור את האיזון, להפחית קמטים וקמטוטים ולשפר את מוצקות העור.
  5. נסי גם תכשיר המכיל רטינול – רטינול, שהוא נגזרת של רטין A, מאיץ את התחדשות תאי האפידרמיס ומעודד יצירת קולגן. כתוצאה מכך, בשימוש יומיומי לאורך מספר חודשים, הוא מוביל לירידה נראית לעין בעומק הקמטוטים, להפחתת כתמי הפיגמנטציה ולמראה עור צעיר יותר, ואף מסייע למנוע היווצרות קמטוטים ונזקי עור חדשים.
  6. בקשי מהקוסמטיקאית טיפול פילינג תקופתי – פילינג בינוני ושטחי עם חומצות אלפא ובטא הידרוקסיות יכול להתאים במיוחד בגילאי 50 פלוס, שבהם ברוב המקרים עדיין אין צורך בניתוח מתיחת פנים –

להעניק שיפור משמעותי במראה העור, לסייע בשיפור גוון העור ומרקמו, בתיקון נזקי שמש ולעכב את היווצרות הקמטים.

 

7.                  הפיגמנטציה מתגברת? השתמשו בתכשירים המכילים חומצה קוג'ית וארבוטין – רכיבים פעילים טבעיים אלו מעכבים את תהליך יצירת המלנין ושימוש קבוע בתכשירים המכילים אותם מביא להבהרת העור ולשיפור משמעותי במצב הכתמים.

8.                  אל תשכחו את אזור הצוואר – העור באזור זה דומה מאוד לעור שמסביב לעיניים. הוא דק ועדין יותר ומתקמט מהר יותר מעור הפנים. לכן, הקפידו על טיפוח יומיומי של עור הצוואר, ובעיקר על ליחוח העור.

9.                  הקפידי במיוחד להגן על העור מפני השמש – בגילאי 50 פלוס, נזקי השמש, כגון כתמים ופיגמנטציה, כבר ניכרים בעור. לכן, חשוב במיוחד להקפיד למנוע נזקים נוספים. על פי הנחיות ה-FDA, חשוב לוודא שהתכשיר שאתן בוחרות הוא בעל מקדם הגנה ( (SPFשל 15 לפחות, ומספק הגנה מפני שני סוגי הקרינה המסוכנים – UVA ו-UVB.

10.             הקפידי לשתות מספיק מים – המים נחוצים לתפקוד כל הרקמות ומערכות הגוף, וגם לשמירה על מראה עור צעיר וחיוני. על פי המכון לרפואה של האקדמיה האמריקנית למדעים, כמות הנוזלים שלה זקוקות נשים בגיל המעבר ואילך עומדת על כ-2.5-2.7 ליטר ליום. הכמות הזו כוללת מים, משקאות אחרים ונוזלים מהתזונה, כשרצוי שכמות המים תהיה כ-60% מכלל הנוזלים. כלומר – לפחות כ-1.5 ליטר מים ביום.צילום הסדרה - אורי גרון לחברת HL

אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה