רשומות

יום שלישי, 14 במרץ 2017

השקה חגיגית לעדשות המגע היומיות דילייס טוטל 1 ב'אופטיקה הזורע' בגראנד קניון בחיפהרחל ושוקי פדן בעלי אופטיקה הזורע בגראנד קניון בחיפה השיקו באירוע חגיגי ואלגנטי את עדשות המגע החדשניות דילייס טוטל 1.
 

העדשות החדשניות מעוצבות באופן שיספקו תחושה רעננה לאורך כל היום. מנגנון הלחות המופעל בכל מצמוץ של העין מאפשר נוחות וחופש ובנוסף יש את היתרון בעדשות יומיות ללא צורך בשטיפות או אחסון. פתרון מושלם.
 

 
        בצילום- רחל ושוקי פדן, קורין גדעון ורעות וארז הרוש צילמה- שרה איקו
        בצילום- רחל ושוקי פדן, גילה ועמי לפידות, קורין גדעון, דודו אוטמזגין צילום- שרה איקו

לאירוע ההשקה הגיעה הפרזנטורית של עדשות המגע קורין גדעון המנחה את תכנית האח הגדול. עוד היו היבואנים של ALCON בעלי קבוצת לפידות גילה ועמי לפידות. הגיעו גם אנשי משרד הפרסום 'אול מארקט' רעות וארז הרוש. עו"ד לימור מגן, השופט אורי קיטאי עם רעייתו העיתונאית רונית קיטאי, איש העסקים גבי בן גלים עם רעייתו העיתונאית רחלי בן גלים, עו"ד סופי ספקטור, סמדר גוטמן, דודו אוטמזגין, אורה גפן, דני נישליס, עדי קאופמן, שרה איקו, בועז כהן, דניאל ציוני ועוד רבים.
              אני מודדת משקפיים          צילום- שרה איקו

לרחל ושוקי פדן סניפים נוספים באזור. בקרית ביאליק, ברמת ישי , בתל חנן ובית החולים רמב"ם. סניף 'אופטיקה הזורע' בגראנד הוא סניף מרווח ומעוצב שניתן למצוא בו מגוון עצום של משקפי ראייה ומשקפי שמש של מיטב היצרנים והמותגים החדישים ביותר. השירות הוא אישי ומקצועי והלקוח מקבל את מלוא תשומת הלב מתוך רצון להתאים את המשקפיים באופן אופטימלי לצרכיו.          בצילומים- מקצת מהמגוון העצום שבחנות
אופטיקה הזורע בפייסבוק- https://www.facebook.com/eliaszorea/

אין תגובות:

פרסום תגובה