רשומות

יום שלישי, 2 באוגוסט 2016

מותג תוספי התזונה Nutri Care מציג תוסף תזונה "קולגן פלקס סוג 2"

 
מותג תוספי התזונה Nutri Care מציג תוסף תזונה "קולגן פלקס סוג 2"
מותג תוספי התזונה Nutri Care מוכר לי היטב והוא תושב קבע אצלי. אני צורכת את תוספי התזונה שלהם כמו המולטי גרין המעולה שאף כתבתי עליו כאן-
מדובר על תוספי תזונה איכותיים שאכן מקיימים את מה שהם מבטיחים. כך לאור ההתנסות שלי איתם.
הפעם מציג המותג תוסף תזונה "קולגן פלקס סוג 2", המכיל קולגן מסוג 2 (שלא עבר דנטורציה – שינוי במבנה הטבעי של החומר), אשר נבדק מחקרית ונרשם כפטנט UC-II®. במחקרים הוכח שהתוסף מסייע לשיפור בריאות המפרקים. מכיוון שאצלי עדיין המפרקים פועלים היטב (ואני מקווה שכך זה ימשך. אמן) העברתי את התוסף לשכן וחבר שסובל מבעיות מפרקים ברגליים. ביקשתי ממנו לצרוך באופן יום יומי את התוסף ולדווח לי לאחר שלושה שבועות מה השתנה. לפי המחקרים שבדקו את יעילותה של פורמולת הקולגן UC-II® מראים כי מתן קולגן במינון של 40 מ"ג ליום במשך תקופות של 180-120 יום, הביא לשיפור ניכר בתפקוד המפרקים והפחית את רמת הכאב בקרב נבדקים אשר סבלו מדלקת מפרקים ניוונית בברכיים. יתר על כן, התברר כי תוסף הקולגן נמצא יעיל פי 2 מתרופות נוגדי דלקת לטיפול בדלקות מפרקים (גלוקוזמין וכונדרואיטין), בתמיכה בגמישות ובנוחות המפרק.
הדיווח של השכן די תואם למה שנאמר במחקר. אמנם, משך הזמן הוא קצר יותר, אך הוא סיפר לי שחש הטבה ושקל לו יותר לעלות ולרדת במדרגות, בנוסף לכך שיש הטבה בכאב המלווה אותו בהליכה.
וקצת מידע אודות קולגן- קולגן (COLLAGEN) הוא חלבון סיבי שיש לו תפקיד חשוב בגופנו בתמיכה ברקמות הגוף השונות ובחיבור ביניהן. הוא מצוי בעור, בסחוס, בעצמות, בגידים, בשרירים ועוד. קיימים סוגים שונים של קולגן בגוף. קולגן מסוג 2 מצוי בסחוס והוא מספק לו גמישות, תומך במפרק העצם, ומאפשר לגופנו להתמודד עם עומס המשקל. עם העלייה בגיל, נפגעת יכולת הייצור של הסחוס, הסחוס מאבד מעוביו ומגמישותו, וכתוצאה מכך נוצרת דלקת מפרקים ניוונית המלווה בכאבים, במיוחד במפרקי הברך והירך. פגיעה בסחוס עלולה לקרות גם כתוצאה מפעילות גופנית מאומצת, וגם כתוצאה מחוסר בפעילות ובתנועה של הגוף, תופעה המאפיינת את אורח החיים המודרני היושבני.
מחיר לצרכן: 169 ₪ (ל-30 כמוסות).
להשיג ברשתות הטבע והפארם, בבתי הטבע ובבתי מרקחת מובחרים.
המידע לעיל אינו בגדר התווייה רפואית או המלצה טיפולית. בכל מקרה מומלץ להיוועץ ברופא המטפל.
 

אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה