רשומות

יום שבת, 17 באפריל 2021

הקיץ תכף כאן. אילו כפכפים נבחר לנו ? כפכפי באמפרס כמובן עם מבנה הבליטות הייחודי


 

הקיץ כבר מגיע ואיתו השחרור ממגפיים ונעליים, עוברים לכפכפים! אנחנו, הישראלים, מכורים לכפכפים והולכים איתם לכל מקום ולא רק לים. אז אילו כפכפים תבחרו לכם השנה? אני ממליצה על כפכפי באמפרס עם הבליטות המיוחדות הנותנות לנו ערך מוסף בזמן ההליכה.

הקולקציה החדשה של קיץ 2021 היא צבעונית ומדליקה במיוחד. תוכלו למצוא עיצובים בצבעים עזים, חלקים או בשילוב שניים ויותר צבעים שיתאימו נהדר למצב הרוח. ירוק, ורוד, תכלת, שחור. ויש גם שילובים הכוללים בין היתר תכלת ושחור, אפור וכחול עז, ורוד ואפור או צבעים חלקים של חום מפנק, אפור כסוף, אדום עז  ואחרים. לנו נותר רק לבחור.אבל, לא רק הצבעים חשובים, אלא המכלול. כפכפי באמפרס לנשים עוצבו עם רצועות צרות לנוחות מקסימאלית וליצירת מראה אופנתי ונכון.. 

לכפכפי הגברים הותאמו רצועות נוחות במיוחד במספר עוביים ובשילובים דרמטיים של פסיפס שחור לבן או פסיפס בגווני ירוק ,שילובי חום מיוחד עם לבן, כחול דרמטי חלק ועוד.
מהו היתרון של כפכפי באמפרס?

בזמן ההליכה כפכפי באמפרס מגרים נקודות רפלקסולוגיות בכף הרגל אשר מחוברות לכל הרקמות ואיברי הגוף. גירוי זה מסייע בהפגת מתחים, עייפות, הגברה של זרימת הדם והגברת האנרגיה בכף הרגל.

לאחר נעילת הנעל, מבנה הכפכף רוכש את טביעת הרגל ומספק תמיכה מלאה לקשת בכף הרגל ויציבה מושלמת. בנוסף מבנה הסוליה מספק אחיזה טובה בקרקע בין אם יבשה או רטובה. מבנה הבליטות  הייחודי מסייע באוורור כף הרגל בעת ההליכה.

הכפכפים קלי משקל, בעלי רצועות חזקות ועשויים מחומרים טבעיים וממוחזרים בלבד.

עמידות הכפכפים נבחנת בהתאם לסטנדרטים אירופאיים מהמחמירים ביותר.
איך התחיל הכל?

הסיפור של כפכפי באמפרס מתחיל בטיול של אחרי צבא בסרי לנקה כאשר שני חיילים משוחררים , יוצאי יחידה קרבית רוכשים לעצמם בסרי לנקה כפכפים מיוחדים  עם בליטות בסוליה, לאחר שנעלו ונהנו הם  מחליטים לקחת את הנושא צעד אחד קדימה ולעצב קולקציות כפכפים ייחודיות ואופנתיות שמתאימות לקהל מערבי.

בכל שנה יוצאת קולקציה חדשה ובעיצוב הכפכפים הם רואים שליחות בעזרה לאילו הסובלים מבעיות וכאבים יומיומיים בכפות הרגליים ובגב.

 

טיפים לנעילת הכפכפים: היות והכפכפים מבצעים מעין מסא'ז , מומלץ לנעול את הכפכפים לפי הקצב האישי, עד שכף הרגל מסתגלת. חשוב להעלות את משך הנעילה בהדרגה. צפוי שתוך יומיים שלושה נקודות הלחץ ישתחררו  והכפכפים יפעלו בדומה למסא'ז מפנק ותמידי.

 

מחירים: כפכפי נשים גברים- 99 ש'

את הכפכפים ניתן למצוא בשלל חנויות מובחרות ברחבי הארץ ,ברשת טבע קסטל וקסם הטבע ובאתר החברה: www.bumperisrael.com


צילומים: יח"צ כפכפי באמפרס, יפה גביש

 

אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה