רשומות

יום ראשון, 1 ביולי 2018

ורדינון משיקה את סדרת Travel 1st class לטיסה נעימה ונוחה


צילום שירה רז- סדרת Travel ורדינוןכולנו מחפשים דרך שתהפוך לנו את הטיסה לנעימה ונוחה יותר. אמנם, חברות התעופה מנסות לגרום למושב הכיסא ולאווירה במטוס להיות נינוחים, אלא שזה עדיין רחוק מלהיות מושלם. אני מתפתלת לא מעט במושב כדי למצוא לעצמי תנוחה מתאימה ומעדיפה לנצל את זמן הטיסה לשינה. כך עובר לי הזמן מהר יותר ובכמה שפחות אי נוחות.

כאן בדיוק נכנסת לפעולה ערכת הטיסה Travel 1st class שהכינה ורדינון ללקוחותיה לקראת עונת הנסיעות. הערכה המעוצבת והנוחה, מהווה גם מתנה מצוינת לטיולים וכוללת: מארז כיסוי עיניים וכרית לצוואר שמאפשרת להניח את הראש בנוחות ולהירדם; תיק קטן ובו מארז של שלושה בקבוקונים (100 מ"ל שמותר להעלות לטיסה) ובהם: קרם גוף, קרם ידיים וג'ל רחצה בניחוחות עדינים; תיק לאריזה נוחה של גרביים והלבשה תחתונה (כדי שלא יתפזרו במזוודה), וגם תגי מזוודות שיקלו על איתור המזוודות בצבעי שחור ולבן עם הכיתוב Hello Gorgeous. כל האביזרים קומפקטיים וקלי משקל לנשיאה בתיק האישי. 

ורדינון הלו גורג'ס תיק קוסמטיקה עם קרם גוף קרם ידיים וגל רחצה צילום שירה רז


ורדינון סט נסיעה 3 תיקים צילום שירה רזוגם המחירים נוחים: מארז כרית צוואר וכיסוי עיניים - 39.90 ₪, תיק קוסמטיקה מאובזר – 69.90 ₪ ויתר המוצרים הנלווים ב-29.90 ₪ בלבד.  

ככה תוכלו להצטייד עם מה שאתם צריכים לנסיעה בתוך הטרולי הקטן שעולה אתכם למטוס.ורדינון תג שם למזוודות צילום שירה רז

ורדינון  סט נסיעה כרית+כיסוי עניים צילום שירה רז

אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה