רשומות

יום רביעי, 18 ביולי 2018

השקת רשת "אלונה פרידמן" לתוספות ואביזרי שיערזכרו היכן שמעתם לראשונה על רשת "אלונה פרידמן" לתוספות שיער, אביזרי שיער ומכשירים חשמליים לשיער. כי, לעיתים, הבשורה יוצאת מהקריות! ליתר דיוק, מקניון סינמול (לב המפרץ). שם החל הכל.

אבל, בואו נתחיל מהתחלה. וההתחלה היא דוכן קטן לאביזרי שיער ותוספות בקניון הסינמול. אלונה פרידמן הגיעה לאותו דוכן, התאהבה והחליטה לרכוש אותו מהבעלים הקודמים. למזלה, בעלת הדוכן ילדה באותו זמן תאומים והתגוררה בתל אביב והיה לה קשה להגיע לקריות והיא הסכימה לעסקה. אלונה, שלא הבינה דבר בנושא תוספות שיער הפכה לבעלים הגאה של הדוכן. מרואת חשבון שהתעסקה עם מיליונים, עברה לעסוק בעולם היופי.
המהפך

אלונה למדה ראיית חשבון והייתה רואת חשבון במשך שנים. בין עיסוקיה קנתה ומכרה חברות כמו רב בריח. הייתה חשבת שכר במילועוף ועבדה שעות ארוכות ומתישות כדבר שבשיגרה. השינוי חל כשנולד נכדה בועז. "הבנתי שאני רוצה להיות אתו ולא להפסיד את שנות ילדותו וההבנה הזו הביאה אותי להתפטר" אומרת אלונה.

אלא שאישה פעילה הרגילה לעבוד באינטנסיביות, אינה מסוגלת לשבת בבית. אלונה למדה ביטוח אלמנטרי והפכה להיות סוכנת ביטוח. " הבנתי שגם זה דורש עבודה אינטנסיבית ושעות רבות ביום ולכן ויתרתי" היא מסבירה. "יום אחד הגעתי לסינמול וראיתי את הדוכן לתוספות שיער וידעתי מיד מה אני רוצה לעשות" וכך החל המהפך.

כיוון שלא ידעה דבר על נושא תוספות השיער והאיפור יצאה ללמוד. למדה אצל ירין שחף איפור. למדה עיצוב שיער ומצאה עצמה בעולם קסום של יופי. מוצרי השיער והאביזרים מיובאים מסין. אלונה יצרה ליין שלה של מוצרי שיער טבעי וסינתטי וכל 4 חודשים היא טסה לסין ומייבאת את מוצריה.

לאחרונה חברה לרשת המשביר לצרכן וחתמה על הסכם בלעדיות איתם. בכל סניף של המשביר יוצב דוכן שלה. כיום, ניתן למצוא דוכנים בסניף המשביר בקריות ובסניף המשביר בטבריה. המטרה היא להציב דוכנים בסניפים נוספים בארץ.

להשקת הרשת השבוע בקניון הסינמול הגישו מובילות דעה ואנשי תקשורת מחיפה והקריות- רחלי בן גלים, מיכל גילת, הילה מלמד, שירי לוינקופך וייזנר, שרה איקו, לימור כרסנטי, שרון פימה, עידן שלח רגף ממאמה שיק, סיון בראונר, טלי ברקוביץ' ועוד.

  אלונה פרידמן, רחלי בן גלים ולימור כרסנטי. צילום: שרה איקו
 אלונה פרידמן, לימור כרסנטי, טלי ברקוביץ, שירי וייזנר, סיון בראונר ועידן שלח רגף עם אחותה צילום- שרה איקו
  מיכל גילת יושבת, הילה מלמד, רחלי בן גלים, אלונה פרידמן, טלי ברקוביץ', שירי וייזנר, סיון בראונר ועידן שלח רגף
                                 צילום- שרה איקו

מה תמצאו ברשת? עולם ומלואו של אביזרי שיער, תוספות שיער בכל הצבעים והסוגים. עמדת איפור מושקעת, מכשירים חשמליים לשיער ועוד. אי אפשר שלא להתפעל מהמגוון הרחב והאפשרויות הרבות והכל במחירים נגישים וזמינים.

               מודדת אביזר לשיער"רשת אלונה פרידמן"- סניף הסינמול (לב המפרץ), סניף המשביר קריות, סניף המשביר טבריה.


אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה