רשומות

יום רביעי, 19 באוקטובר 2016

הכירו את מוצרי הפרוביוטיקה של NUTRY CARE לטיפול ושמירת מערכת החיסון של גופנו


בתי הטבע ורשתות הפארם מלאים במדפים שבהם ניתן למצוא תכשירים פרובויטיים. לשם מה אנו זקוקים להם? איך נדע למצוא את התכשיר הנכון לנו? ובכן, פרוביוטיקה הוא שם כולל לאוכלוסיית החיידקים הטובים הנמצאים בגופנו. הם נמצאים בדופן המעי ומסייעים לתפקודו. הם מונעים זיהומים ומונעים שגשוג של פטריות מזיקות כמו הקנדידה. לאחר טיפול בתרופות אנטיביוטיות המצמצם את אוכלוסיית החיידקים הטובים רצוי לקחת פרוביוטיקה. כך גם לאחר שלשולים וכאבי בטן. כשאנו לוקחים פרוביוטיקה אנו משפרים את רמת הנוכחות של החיידקים הטובים ומפחיתים את האפשרות לזיהום וחולי.

 לחיידקים ה"טובים" (פרוביוטיים) הנמצאים במערכת העיכול חשיבות רבה להגנה על הגוף ולפעילות תקינה של מערכת העיכול, מציינת הנטורופתית ג'ולי ברוך. החיידקים הטובים מונעים התפתחות של חיידקים גורמי מחלות, הם מחזקים את מערכת החיסון, והם מסייעים במקרים של בעיות עיכול, כמו גזים, שלשולים ועצירות. מתח נפשי, צריכת מזונות מתועשים ונטולי סיבים תזונתיים, ובמיוחד  נטילת טיפול אנטיביוטי, עלולים לגרום להפרת האיזון החיידקי במערכת העיכול. מומלץ לצרוך חיידקים פרוביוטיים בקביעות, ובמיוחד ובאופן מוגבר לאחר טיפול אנטיביוטי (המחסל את החיידקים ה"רעים" אך פוגע גם ב"טובים"). החיידקים הטובים גם יכולים לסייע בתקופת החגים הבאים עלינו לטובה, בהתמודדות של מערכת העיכול עם שלל סוגי המזונות ועומס ארוחות החג, וכן למניעת מחלות החורף.

מותג תוספי התזונה Nutri Care מציג סדרת תוספי תזונה של חיידקים פרוביוטיים - "פרוביוטיק" 25 ביליון" ו"פרוביוטיק 8 ביליון". "פרוביוטיק 25 ביליון" מכיל 25 ביליון חיידקים ידידותיים מ-10 זנים שונים, ו"פרוביוטיק 8 ביליון" מכיל 8 ביליון חיידקים מ-10 זנים.

 

ג'ולי ברוך, נטורופתית של מותג תוספי התזונה Nutri Care, מציינת כי "פרוביוטיק 25 ביליון" המכיל כמות מוגברת של חיידקים, עשוי להקל במצבים של הפרעות בעיכול, כמו עצירות, שלשולים ומעי רגיש, וכן לסייע בהגנה על רירית המעי בעת מחלות מעיים דלקתיות כגון קרוהן וקוליטיס. "פרוביוטיק 8 ביליון" מתאים לתחזוקה יומית של מערכת העיכול ולשמירה על מערכת החיסון, וגם לטיפול במצבים אקוטיים. חשוב לציין ששני התכשירים מכילים סיבי FOS – סיבים מיוחדים המהווים מצע לשגשוג החיידקים הידידותיים במעי ומגבירים את פעילותם.

עוד ציינה ברוך, כי לכמות החיידקים ולמגוון הרחב של הזנים חשיבות רבה ליעילות התכשירים. כמות גדולה של חיידקים ומגוון הזנים מעלים את הסיכוי לאכלוס ושגשוג של החיידקים הטובים בכל שטח הפנים של המעי, ומסייעים להגנה טובה יותר על הגוף מפני מגוון סוגי מזהמים.

כשרות: כשר חלבי בהשגחת הרבנות האזורית גליל תחתון.

מחירים: פרוביוטיק 25 ביליון - 129 ₪ (ל-30 כמוסות). פרוביוטיק 8 ביליון - 119 ₪ (ל-60 כמוסות).

להשיג ברשתות הפארם, בתי המרקחת ובתי הטבע.

 

  • המידע לעיל אינו בגדר התווייה רפואית או המלצה טיפולית. בכל מקרה מומלץ להיוועץ ברופא המטפל.אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה