רשומות

יום שלישי, 9 בפברואר 2016

שילב מציגה את ויטמינה G- צעצועי התפתחות בטיחותיים ומהניםבשבוע שעבר הוזמנתי למפגש היכרות עם צעצועי הבטיחות של חברת ויטמינה G. האמת היא שתהיתי מה ניתן לחדש לי בנושא צעצועים לילדים. בכל זאת, שנים של גידול ילדים ומבחן צעצועים יומיומי. נכון שהתחום מתפתח ומשתנה תדיר, אך לא תיארתי לעצמי עד כמה. שמחתי לשמוע את פסיכולוגית הילדים של שילב ולהבין שיש לי מה ללמוד. למשל- נושא שטיחי הפעילות מספוג מוקצף שהוא גם מבודד וגם מאפשר לילד לאמן את גופו. (הנוהג להניח את התינוק על שמיכה מרופדת עדיף שייעלם.) או הליכוני הדחיפה שהופכים לשולחנות פעילות מדליקים. צעצועים שניתן למשוך, לסובב, לגלגל- הם צעצועים שמפתחים את ילדינו.

לא רק על צעצועים איטלקיים למדנו. שילב פינקה אותנו גם בסדנת אוכל איטלקי. למדתי להכין פסטה אמיתית, פולנטה, אנטי פסטי, פיצה ועוד מאכלים איטלקיים נהדרים. כך שיצאתי ברווח כפול גם מידע מועיל וחשוב על צעצועי ילדים וגם בשלנית טובה יותר, מה שישמח את משפחתי.

מגוון הצעצועים הוא רחב מתוך כוונה לגרום להתפתחות מיומנויות מוטוריות והתפתחות החושים. הצעצועים מעודדים זחילה וחקירה. מעודדים לנדנד, למשוך, להאזין לצלילים וכך מאפשרים התפתחות מוטורית וקוגניטיבית.

בואו להכיר יחד איתי חלק ממגוון הצעצועים השונים-
 

  
 
                      בצילום- פסיכולוגית הילדים של שילב מסבירה לנו אודות המוצרים

בצילום- כרמלה רוטמן: מנהלת מועדון, דיגיטל ויח"צ
 

ולבסוף, קצת צילומים מהסדנה הטעימה של מאכלים איטלקיים.


 
ולמי שרוצה להכיר את שילב יותר מקרוב להלן הלינק לאתר - http://www.shilav.co.il/
 

אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה