רשומות

יום שלישי, 1 בספטמבר 2015

רשת 'סלאח דבאח ובניו' מתרחבת ופותחת סופר ענק בעין המפרץ סמוך לעכו

הצפונים בינינו מכירים, בוודאי, את השם דבאח. משפחת דבאח ידועה בעיקר בגידולי הבקר שלה ובבשרים המשובחים הנמכרים בסניפים שלה. הרשת צמחה ממרכול קטן בדיר אל אסד והתרחבה לכל אזור הצפון. כעת, החליטה המשפחה לפתוח את סניף הדגל שלה בעין המפרץ סמוך לעכו.
בצילום: בני משפחת דבאח- בעלי הרשת.
 
הסניף המשתרע על שטח של 6,500 מ"ר והפתיחה החגיגית תתקיים מחר ה- 2.9.15 בשעה 18.00. בסיור מקדים אליו הוזמנתי סיפרו בעלי הרשת שהשקיעו בסניף כ-30 מליון ₪ ומבחר המוצרים שיהיה בסניף הוא עצום. אפשר למצוא בין המדפים כל מה שתעלו על דעתכם, אפילו צעצועים לילדים ראיתי שיש שם. כדי לתת שירות מסור לקהל הצרכנים גויסו 300 עובדים חדשים- עובדים הן מהמגזר היהודי והן מהמגזר הערבי. חלק מהעובדים שנקלטו הינם עובדים לשעבר של רשתות המזון הגדולות שנקלעו לקשיים. לבעלי הרשת היה חשוב לציין שחלק מהעובדים הם עובדים עם צרכים מיוחדים שיעבדו במסגרת מותאמת בשילוב עם מחלקות הרווחה בעיריות הסמוכות לסניף- אזור הקריות ועכו. שמחתי לשמוע זאת ובעיניי יש בכך סיבה נוספת לערוך את הקניות בסניף זה.


 
הסניף יהיה פתוח שבעה ימים בשבוע משעה 8.00 עד 10.00 בלילה, מתוך מטרה לאפשר קניות בכל יום בשבוע ובשעות נוחות. גם מספר הקופות שהציבו בחנות הוא גדול במיוחד- 22 קופות, על מנת שהשירות יהיה יעיל ומהיר ובמקום תמצאו מקומות חנייה בשפע וללא תשלום. בעלי הרשת מאמינים שיוכלו לגייס למועדון הלקוחות שלהם מאות אלפי חברים כבר בשנה הראשונה ולאור העובדה שבשאר הסניפים מבקרים מדי יום כ- 10.000 איש. הרי שהדבר נראה לי אפשרי. הסניף החדש רחב ונוח מאד ויש בו מחלקות ייחודיות כמו: קצבייה- מחלקה גדולה עם בשרים טריים ומובחרים ומגוון שלא ניתן למצוא במקומות אחרים. משפחת דבאח ידועה בגידולי בקר וכבשים. בקצבייה תהיה חנות שתמכור בשר בהכשר 'גלאט כושר' והיא תהיה סגורה בשבת.  בית קלייה- בבית הקלייה קולים פולי קפה קולומביאני ומתאימים אותו לטעם הלקוח. בנוסף לתבלינים, פיצוחים וגרעינים , חליטות תה, פירות יבשים קטניות, דגנים ועוד. מאפייה- אופים מקצועיים אופים מדי יום מגוון של לחמים, מאפים, קרואסונים, בורקסים ומבחר ענק של מאפים רבים. פרומז'רי- מעדניית גבינות עם מבחר גדול מאד של מוצרים מהארץ ומהעולם. גבינות קשות, רכות וגורמה.


 
מה לגבי המחירים, תשאלו. ובכן, בעלי הרשת מבטיחים שהמחירים יהיו זולים יותר מאשר ברשתות המתחרות. לא עשיתי סקר מחירים או השוואות ובדרך כלל כשאני נכנסת לסופר אני עוברת בין המדפים, לוקחת את מה שאני צריכה ולא בודקת. לא בסדר מבחינתי כצרכנית. לכן, מציעה לכם לבדוק בעצמכם ולהשוות מחירים. נראה לי שמכיוון שהתחרות באזור גדולה יעשו בעלי הרשת מאמצים לעמוד בהבטחתם למחירים זולים.
צמוד לסניף החדש נפתחה מעדניית בשרים 'אנגוסרי' שבה ניתן לאכול ממעדני הבשרים של משפחת דבאח. כפי שתוכלו לראות בצילומים שצילמתי.
 
לרגל הפתיחה יתקיימו מבצעים מיוחדים. כל מי שיצטרף למועדון הלקוחות יקבל קופונים לקנייה בסך 200 ₪ ובנוסף כל מי שיקנה ממוצרי שטראוס בסכום של 69.99 ₪ ישתתף בהגרלת מכונית פג'ו 108.


 
 
 
 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה