רשומות

יום שישי, 8 בספטמבר 2023

נייצ'רספרו מציגה: סדרת קולגן מבוססת מחקר ומדע- פריצת דרך בתחום תוספי המזון

השבוע הגעתי להשקת תוסף תזונה חדשני 'קולגן טרומרין' של חברת נייצ'רספרו. התחום של תוספי מזון הוא תחום מסקרן ומעניין. כולנו מודעים היום לעולם תוספי המזון ההולך וצובר פופולריות רבה במיוחד בתחומי האנטי אייג'ינג והביוטי. שוק תוספי המזון נמצא בקצב גדילה של בין 6.3% עד 8.3% בשנה ומוערך ב-360 מיליארד דולר (לשנת 2021)

מדוע תוספי מזון כה פופולריים כעת? יש לכך מספר סיבות – החיפוש אחר איכות חיים, הקורונה והחשש להיות חולים, הרצון להאריך ימים, הרצון לפתור בעיות בריאותיות ללא תרופות.

חברת נייצ׳רס פרו, מספקת תוספי תזונה מבוססי מחקר ומדע, מוצריה מכילים רכיבים שנחקרו ומיוצרים באיכות הגבוהה ביותר לצורך שיפור הבריאות ואיכות החיים של לקוחותיה.
תוספי התזונה של נייצ'רספרו מיוצרים תוך התבססות על מחקרים קליניים, בקרת איכות ותקני GMP.

ייחודיות החברה היא בהיותה מותג ישראלי ראשון בחדשנות חומרי הגלם והפורמולציות, מותג איכותי ויוקרתי עם מועדון מטפלים פעיל של מעל כ-1000 מטפלים פעילים.


אחד הלהיטים הגדולים בתחום תוספי התזונה הוא תוסף קולגן לבליעה שזכה לאהדה רבה בארץ ובעולם. מדוע? כי תוספי קולגן מסייעים בעיכוב ומניעה של תופעות כמו קמטים, החלשת העצמות, הציפורניים והשיער, שחיקת סחוס, ועוד. מוצרי הקולגן מתאימים גם לאנשים שעוסקים בספורט בעצימות גבוהה וזקוקים להשלמת קולגן לצורכי תזונה.

 

מה מייחד את הקולגן של נייצ'רספרו?

 

מקור הקולגן- כיום, ניתן להפיק קולגן מבקר, עופות ודגים. מחקרים מדעיים מצאו שקולגן שמקורו בדגים, כמו תוסף הקולגן של נייצ'רס פרו טרומרין, הוא יעיל ועוצמתי יותר מקולגן שמופק מכל מקור אחר, משום שלקולגן ממקור דגים יש זמינות ביולוגית מעולה, הודות ליכולת הספיגה שלו, שהתגלתה כיעילה ועוצמתית יותר מספיגה של קולגן שמקורו בבקר, בגלל גודל החלקיקים שלו וזהותם לחלקיקי הקולגן הטבעיים הקיימים אצלנו בגוף.

 

מינון הקולגן במנה -מחקרים שנעשו בנושא, הראו כי בני האדם יכולים לצרוך בין 2.5 ל־15 גרם קולגן ביום בבטחה וללא תופעות לוואי.  בקולגן של נייצ'רס פרו טרומרין ניתן למצוא את ריכוז הפפטידים בגדול ביותר מבין מוצרי הקולגן הנמכרים בישראל –10 גרם למנה יומית  מה שגורם לו להיות יעיל, עוצמתי וחסכוני יותר.
 

איכות הפורמולה - איכות הקולגן משתנה בהתאם למקור הייצור, לתהליכי הייצור והעיבוד ולהרכב חומצות האמינו שבו.

קולגן באיכות טובה יכיל מרכיבים איכותיים ונקיים ויופק בטכנולוגיות הידרוליזה מתקדמות שמבטיחות שמירה על מבנה החלבון ועל תכונותיו הביולוגיות. קולגן באיכות טובה מספק את המרכיבים התזונתיים הנדרשים לחידוש ולחיזוק רמות הקולגן בגוף. מנגד, קולגן באיכות גרועה עשוי להכיל מרכיבים זולים או להיות מיוצר מחלבונים חלופיים והוא עלול לא לספק את התוצאה הרצויה בזמן הרצוי.

בנוסף, קולגן באיכות גרועה יכול להיות מעובד, כך שהתכונות הביולוגיות שלו משתנות או מופחתות.

הקולגן של נייצ'רס פרו טרומרין מכיל כאמור הרכב חומצות אמינו בצורת פפטידים ביחס אופטימלי והוא מגיע לישראל היישר מיפן. קולגן טרומרין עומד בכל האישורים המחמירים ביותר של משרד הבריאות היפני והישראלי.

 

כשרות- בכל הקשור לכשרות, קולגן טרומרין של נייצ'רס פרו מופק בתנאים מחמירים ביותר מבחינת הכשרות ובהשגחה צמודה. למוצר הדגל קולגן טרומרין יש כשרות פרווה בהשגחת מרכז רבני אירופה, ועד הכשרות EK, ובהשגחת הרבנות המקומית נוף הגליל.

 

רם שביט, הבעלים של נייצ'רספרו, סיפר לי בראיון שערכתי איתו כי קולגן טרומרין הוא היחידי בישראל המגיע מיפן שהיא, למעשה, המולדת של הקולגן. הקולגן מגיע מהחברה היפנית ניבי שהמציאה את הקולגן ובעלת זכויות הפטנט. נייצ'רספרו מייבאת מיפן, לאחר שהכשירה את קו הייצור, את קולגן טרומרין ומייצרת כאן מוצר נוסף שעשוי מהפפטידים של הקולגן היפני הנקרא קולגן טריפל המיועד לבנות ה-20 עד 40. בעוד קולגן טרומרין מיועד לבנות ה-40+. עוד הדגיש רם שביט כי חשוב מאד לצרוך תוספי תזונה מבוססי מחר ומדע כדי ליהנות מיעילות ובטיחות המוצרים.


רם שביט 

ד"ר אייל קרמר, כירורג פלסטי, הוסיף ואמר כי קולגן טרומרין עבר מחקרים ויעילותו מוכחת לשיפור איכות העור. כפלסטיקאי הוא מציע למטופלים שרוצים להתבגר יפה ולהעצים את האפקט של הטיפולים המבוצעים במרפאה לצרוך קולגן כי אלו הם אבני הבניין לטיפולים המבוצעים. אם מטופל מגיע לטיפול בלי שיש לו מספיק אבני בניין, גם המכשור הכי מתקדם והחומרים הכי טובים יתנו אפקט פחות טוב מאשר למטופלים שמגיעים שהגיעו לאחר שצרכו קולגן טרומרין.


ד"ר אייל קרמר

 לסיכום, צריכת תוסף קולגן של נייצ'רספרו מטפלת בהיבטים בריאותיים ואסתטיים שונים שקשורים באיכות העור, מחזק ומשפר את תפקוד מפרקי הגוף וגם בעל השפעה משמעותית על צפיפות העצם – דבר שיכול להפחית את הסיכון למצבים כמו אוסטאופורוזיס. קולגן גם ידוע ביכולתו לשקם את בריאות השיער והציפורניים, ובכל מקרה מומלץ להתייעץ עם איש מקצוע לפני נטילת תוספי תזונה.

 

 

 

אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה