רשומות

יום שלישי, 27 ביוני 2023

מעבדות היקארי חברת הקוסמטיקה הישראלית עם פטנט חדשני שנמצא כמאריך חיים של תאי העור

בית היקארי. צילום עמית גירון

מעבדות היקארי חברת הקוסמטיקה הישראלית רשמה פטנט בזכות מרכיב אנטי-אייג’ינג ייחודי, בוסטר של NAD  שנמצא כמאריך חיים של תא העור

ביקור במעבדות היקארי והכרות עם אנשי החברה ומוצריה, הוא ביקור פוקח עיניים ומעשיר. הייתי סקרנית מאד להכיר את החברה ואת בעליה כיוון שהתנסיתי במוצרי הטיפוח שלהם והתרשמתי מהתוצאות. זו הייתה הזדמנות נהדרת להכיר את ההמצאות הייחודיות של החברה והפיתוחים החדשניים שלה בתחום האסתטיקה הקוסמטית.

מרכז המבקרים של מעבדות היקארי שוכן במושב בני עטרות, המתחם רחב ידיים והזכיר לי מקומות בפרובנס. כה יפה ושלו. נפגשנו עם בעלי החברה אור פוקס וד"ר אסף זעירא שסיפרו לנו על המוצרים החדשניים ועל מולקולות בוסטר של NAD בעלי היכולת המוכחת של הארכת חיים.

אור פוקס היא מומחית בתחום הקוסמטיקה, עם ניסיון של למעלה משלושים וחמש שנה בקוסמטיקה מקצועית ובניהול מכירות של חברות בינלאומיות גדולות. היצירתיות היוצאת דופן שלה מובילה את החברה לכיוונים חדשניים ופורצי דרך. אסף זעירא בעל ניסיון עשיר בתחומי טכנולוגיה, מחקר ופיתוח בענף ההייטק, והוא ממציא של פטנטים רבים בתחומים מגוונים. אסף בוגר הטכניון (תואר ראשון) ומכון וייצמן למדע (תואר שלישי במסלול ישיר).

אור פוקס. מנכל ובעלים ומייסדת  של היקארי. צילום עמית גירון

דר אסף זעירא. מנכל ומייסד ובעלים היקארי. צילום עמית גירון

על מעבדות היקארי

מעבדות היקארי הינה חברה קוסמטיקה ישראלית, מובילה בתחום מחקר ופיתוח מוצרי אסתטיקה רפואית ומוצרי קוסמטיקה מקצועיים. מדעני החברה ביחד עם צוות מדענים עטורי פרסים מהאוניברסיטה העברית שקדו על פיתוחים שהניבו פטנט ייחודי בתחום מניעת הזדקנות.
המצאות אלה מהוות פריצת דרך של ממש, ומביאות את עולם הקוסמטיקה לדור הבא של אנטי-אייג‘ינג. לא עוד טיפול בסימפטומים של ההזדקנות כגון קמטים, רפיון העור, פיגמנטציה, אלא טיפול אמיתי בהזדקנות עצמה, בזכות פעילות זו החברה מהווה חלוצה בקנה מידה עולמי.

במהלך 15 שנות קיומה מספקת החברה ללקוחותיה את התכשירים היעילים, והמתקדמים ביותר בעולם הקוסמטיקה. החברה מוכרת בשוק המקצועי (רופאים וקוסמטיקאיות) כחברה המובילה בתחום של טיפולי מזותרפיה באמצעות מחטים זעירות, כאשר הייתה הראשונה לפתח את הטיפולים האלה בארץ; טיפולים אשר מתוכננים להגיע לשכבות העמוקות של העור ולטפל ביסודיות במגוון אינדיקציות של הזדקנות העור.

כיום החברה מוכרת גם בזכות הפיתוח המדעי שהובילו מדעני החברה ביחד עם שלושה מדענים בכירים מהפקולטה לכימיה אורגנית באוניברסיטה העברית. המדענים התבססו על מולקולות בוסטר של NAD שיש להן תכונות בריאותיות וכן יכולות מוכחות של הארכת חיים במינים שונים של בעלי חיים. מולקולות אלו היו מוכרות מתחום של תוספי תזונה, והמדענים הצליחו להסב אותן לתחום הקוסמטיקה ועקב כך לשפר את תפקודי העור ולהצעיר אותו.

סיפור החדשנות של היקארי:

"אחת הבעיות הידועות בתחום מאז ומתמיד היתה איך להחדיר דרך העור. אסף ואני הסתובבנו המון בעולם כדי לחפש בשורה חדשה, בעיקר כנסים בינלאומיים רפואיים של עור. באחד הכנסים ראינו הצגה של הNAD והבנו שזה הולך להיות הדבר הבא ועדיין לא הגיע לישראל". מספרת אור פוקס מבעלי החברה. "אנחנו מאמינים במדע שנותן גושפנקא בעולם למה עובד ולא עובד. ביחד מצאנו ופיתחנו גישה חדשה לאנטי אייג'ינג, ריסטרט לכל התאים מבפנים, עם חומר יותר פעיל בצורת קיפסול, שעושה עבודה מבפנים דרך זקיק השערה – החומר נכנס פנימה. כיום ישנם 180 מחקרים בעולם בשפות שונות על ה-NAD ועל השפעתו ואנחנו ביחד עם זוכי פרס נובל הצלחנו לייצר את זה בישראל". 

צלם עמית גירון- אולם   התצוגה HIKARI של

בסוף שנת 2022 זכו מספר מוצרי החברה בפרסים בתחרות בינלאומית שנערכה בלונדון. הפרסים ניתנו בקטגוריות המוצר המקצועי הטוב ביותר בו זכו המזו-קוקטיילים ואקטיב קולגן של היקארי (במדליית כסף), בקטגוריית המוצר היוקרתי הטוב ביותר בו זכה פונטיין סרום (במדליית ארד), ובקטגוריית מוצר העיניים הטוב ביותר בו זכה איי-טק סט (במדליית ארד). בנוסף לזכייה חסרת התקדים של ארבעת המוצרים בלונדון, זכתה החברה בשני פרסים יוקרתיים באוקראינה בסוף שנת 2021, שם הוענקו לחברה שני פרסים על ידי איחוד היופי והקוסמטיקה; פרס אחד בקטגוריית החברה החדשנית ביותר, ופרס שני בקטגוריית המותג הטוב ביותר.

החברה מייצאת למדינות רבות באירופה כמו בריטניה, איטליה, ספרד, רוסיה, אוקראינה, אסטוניה, לטביה, ליטא, טג'יקיסטן, הרשות הפלסטינאית, וכן למדינות רחוקות כמו סין, וייטנאם ופורטו ריקו. הייצור של מוצרי החברה מתבצע בתנאים מחמירים, תוך הקפדה על איכות ואחריות לסביבה במפעל החברה החדשני בבאר שבע. בכל שלבי הפיתוח והייצור לא נעשה שימוש בבעלי חיים, וכל המוצרים הינם ממקור צמחי. לחברה יש מרכז מבקרים מפואר במרכז הארץ שממוקם בוילה עתיקה המוקפת בגן גדול. מרכז המבקרים זכה בתחרות עיצוב בינלאומית שנערכה באיטליה.

עוד חשוב ל לציין את התרשמותי הרבה מעיצוב המוצרים והאריזות. אסתטיות מאד, חשיבה על כל פרט ופרט. חלק מהמוצרים מלווים במכשיר עיסוי ארגונומי הנמצא בפקק המוצר. המכשיר משלב טכנולוגיה של רטט בתדר אולטרסוני אשר מגביר את חדירות העור למרכיבים פעילים וטכנולוגיה של אור אדום אשר מאיצה את שיקום העור. מדהים! 

מעבדות היקארי ,ראשונים 34, בני עטרות, טלפון 077-3445274

מייל: info@hikari.co.il, אתר הבית hikari.co.il

 

אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה