רשומות

יום ראשון, 25 ביוני 2023

זוכי פרס מוצר השנה ישראל 2023

מדי שנה מוענקים פרסי 'מוצר השנה' למוצרים ושירותים שונים בישראל שגילו חדשנות בתחומם. הצרכנים בישראל הם אלה הבוחרים את המוצרים, לאחר שניסו אותם והמליצו עליהם. לאחר שהמוצרים שהומלצו נכנסים לתחרות, הם עוברים תהליך ארוך של בדיקה ומחקר.

תהליך זה של בחירת הזוכים מאפשר לנו הצרכנים להיות סמוכים ובטוחים שאנו רוכשים את המוצרים הטובים ביותר הקיימים בשוק ויש לכך חשיבות רבה.

השנה, כאשר נחשפו זוכי הפרס הראו תוצאות המחקר כי הישראלים מעריכים מאד מסורת, אך גם מביטים ומחבקים את העתיד.

 

  • הצרכנים בישראל מעריכים טכנולוגיה וחדשנות, אך שומרים על החוויה הישראלית האוטנטית.
  • מתודולוגיית המחקר מוכיחה שוב, הצרכן הישראלי מחפש מענה אמיתי לצרכיו ולא מושפע מגימיקים חסרי ערך.
  • בין הזוכים המפתיעים, אנה זק בשיתוף פעולה מעניין עם חברת הקוסמטיקה סקרה
  • אפליקציות מבוססות בינה מלאכותית ומוצרים המסייעים לשמירה על סגנון חיים בריא, זכו בפרס הנחשק.
  • בין זוכי פרס מוצר השנה בלטו מוצרים המותאמים לשומרי המסורת, מוצרי מזון טבעוניים ובר מים ייחודי לשימוש כשר לשומרי שבת ודתיים.


גם השנה נחשפה רשימת הזוכים בפרס מוצר השנה 2023,לאחר תהליך ארוך ומוקפד תחת פיקוחה של חברת מוצר השנה העולמית. אומת הסטארטאפ הציגה שילוב מפתיע בין חדשנות המביאה בשורה לעולם כולו, לבין מוצרים ושירותים ייחודיים המתאימים לאורח החיים הישראלי ולשמירה על המסורת.

גם בשנת 2023 פרס מוצר השנה המבוסס על מחקר אמיתי מראה עד כמה מעריך הצרכן הישראלי פתרונות המבוססים על הצורך הייחודי הקיים במדינתנו. פאנל המומחים, בחן את התאמת המועמדים לתחרות והביע את דעתו על החדשנות והייחודיות של המוצרים והשירותים. בשלב הבדיקה המקיפה, בחנו צרכנים את המוצרים וחוו את דעתם על חווית השימוש האמיתית, תחת פיקוחה של חברת המחקר הבינלאומית "NIELSEN".

מטרת התחרות לזהות את המוצרים והשירותים החדשניים ביותר בתחומם. בדיקת המוצרים מתבצעת על פי מתודולוגיית מחקר אחידה ומהימנה ומעניקה לזוכים את הזכות להשתמש בכלי שיווקי עוצמתי ומוערך ביותר – תו (לוגו) “מוצר השנה”, פרס הצרכנים הגדול והמשפיע בעולם בתחום מוצרי הצריכה כבר למעלה מ – 40 שנה ובלמעלה מ – 45 מדינות ברחבי העולם.

קופסאות שימורים בטכנולוגיה חדשנית, אפליקציות פיננסיות להתנהלות כלכלית נכונה ורטבים בטעמים ישראליים מוכרים, זכו בהערכת הצרכנים. מוצרים המותאמים לשומרי המסורת, החל ממרח חמאה טבעוני המתאים לשומרי כשרות, דרך בר מים ייחודי המותאם לשימוש שומרי מסורת ודתיים ביום שבת ועד לתחליף גבינת פטה ללא חלב להקרמת תבשילים בשריים בקלות, בלטו מאוד השנה והצביעו על מענה אמיתי לצורך שלא זכה לתשומת לב ראויה עד כה. 

השנה יותר מבעבר הקפידו הצרכנים לבחור במוצרים ושירותים המותאמים לסגנון החיים הישראלי. המשך המגמה הבריאותית והתחזקות המסורת היהודית, לצד פתרונות מעשיים העונים על הצרכים הכלכליים והתרבותיים שמכתיבה התקופה בלטו מאוד במערך השיקולים של הצרכנים. מוצרים ללא סוכר, מכונת תספורת לשימוש עצמי בבית, כרטיסי אשראי משתלמים ומתגמלים ומוצרי טיפוח המותאמים לתנאי הארץ, זכו להערכה מיוחדת ולציוני שביעות רצון גבוהים במיוחד. 

רשימת הזוכים :

 

אמישראגז


BROIL KING גרילי 

בנק הפועלים

המרכז לצמיחה פיננסית
בנק הפועלים 

בנק מגוון ללקוחות מגוונים

זנלכל  בע"מ 

סדרת 100% עגבניותזנלכל  בע"מ 

הסדרה הישראלית


Violife

Vioblock ממרחמאה מהצומח 

Violife

בסגנון פטה יוונית


URIEL

STRAP4U SACARA  

קולקציית הקפסולה של X SACARA אנה זקסוויטאנגו 

סדרת הממרחים המתוקים


הבנק הבינלאומי

תוכנית ההטבות Beyond  


מוצרי איכות אמריקאיים

אריסטו קראנץ


מימון ישיר

שירות מציאת רכב

גלידות נסטלה 

מאגדות שלגוני 99 


 המילטון חשמל ואלקטרוניקה בע"מ

מכונת תספורת WAHL MAGIC Clip

 המילטון חשמל ואלקטרוניקה בע"מ

כיריים גז עם טיימר MIDEA דגם 60GH096
בנק הפועלים 

אפליקציית פועלים לעסקים

בנק הפועלים 

מערכת המסחר פועלים MyTrade

קיוומא 

הילו קומודקיוומא 

דקפינול קיוומא 

קליר אפ ליברה

ביטוח רכב 

אפיקים טכנולוגיית מים מתקדמת 

נועם 2 היברידי אמברוזיה סופהרב בע"מ 

סדרת Tab in Gum תוספי תזונה בגומי לעיסה

אמברוזיה סופהרב בע"מ 

 Beauty360   

אלי כהן מנכ"ל מוצר השנה ישראל: הזוכים בפרס מוצר השנה מייצגים את ישראל בצורה הטובה ביותר. השימוש בבינה מלאכותית בתהליכי רכישת רכב ובניהול תיקי השקעות עורר עניין רב ובא לידי ביטוי בבחירת הצרכנים. יש לנו כאן את החדשנות הטכנולוגית שתמיד הציבה את ישראל כמובילה עולמית ובמקביל אנו רואים שמירה על הזהות וערכי העבר והמסורת. 

ענבר קוזלובסקי סמנכ"לית מוצר השנה ישראל: פרס מוצר השנה מספר את הסיפור הזוכים בצורה חד משמעית ומחזק את החשיבה החדשנית ואת המאמץ שהשקיעו בפיתוח המוצרים והשירותים. הזכייה בתחרות מוצר השנה זאת ההוכחה שהלקוח הישראלי מרגיש את ההשקעה הבלתי מתפשרת ומעריך את  היכולת של הזוכים להוציא דברים מין הדמיון אל הפועל.

אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה