רשומות

יום ראשון, 31 במרץ 2024

פסטיבל חיפה הבינלאומי ה-34 להצגות ילדים - חוה"מ פסח בין התאריכים 24-26/04/24 בתיאטרון חיפה

 פסטיבל חיפה הבינלאומי ה-34 להצגות ילדים 


                  חוה"מ פסח בין התאריכים 24-26/04/24 בתיאטרון חיפה

 • ספרד, איטליה, אוסטריה, ארגנטינה, גרמניה, אוסטרליה, אורוגואי יקחו חלק בקבוצות התיאטרון הבינלאומיות שיופיעו השנה בפסטיבל 

 • "אבא, סיפור"   - הצגה מוזיקלית  משיריו הנפלאים של מיקי גבריאלוב תפתח את הפסטיבל

 • 7 הפקות מקור בבכורה עולמית  על במת הפסטיבל 


פסטיבל חיפה הבינלאומי להצגות ילדים יתקיים גם השנה, ויכלול הצגות איכותיות ומיוחדות, וכן משלחת אמני תיאטרון רחוב נפלאים מרחבי העולם!

תיאטרון חיפה מקיים את פסטיבל חיפה הבינלאומי להצגות ילדים – אירוע התרבות לילדים המוביל בישראל. זוהי השנה ה34 של הפסטיבל וכבכל השנים, תיאטרון חיפה שם עצמו בחוד החנית של העשייה, היצירה והתרבות לילדים. אין ספק שהשנה, הזכות לשמח ולרגש ילדים ומשפחות מרחבי הארץ, היא שליחות של ממש.


את הפסטיבל תפתח השנה ההצגה "אבא סיפור" – הצגה מוזיקלית עם שיריו הנפלאים של היוצר והזמר האהוב, מיקי גבריאלוב האגדי המציין השנה 60 שנות יצירה, מחזה מאת הדס קלדרון וארז חן, בימוי אבישי בן גל. הפקה משותפת של תיאטרון חיפה ותיאטרון ארצי. ההצגה מספרת את סיפורו של מיכאל, ילד חולמני שאוהב להיות בבית ולשמוע סיפורים, חי עם אביו גבריאל במושב. הוא יוצא למסע כנגד כל הסיכויים, כנגד דעתו של אביו וכנגד רצון חבריו במטרה להציל את השדה של סבא יהודה המיועד למכירה. מסע בו יבין שאף- אף פעם לא קטן מדי בכדי להשפיע, ושביחד אפשר ליצור שינוי גדול. הצגה מוזיקלית מרגשת, עם שיריו האהובים של מיקי גבריאלוב – "אבא סיפור", "שכשנבוא", "אמא אדמה" ועוד... (מיועדת לגיל 6 עד 10).


אבא סיפור_צילומים גראר אלון_אילן בשור

השנה, גבריאלוב, מהיוצרים המוערכים במוסיקה הישראלית וזוכה פרס אקו"ם למפעל חיים ופרס אמ"י למפעל חיים, מציין 60 שנות יצירה. שירו, "אבא סיפור", הינו שיר הסולו הראשון של גבריאלוב.

מיקי חתום על שלל קלאסיקות כיוצר, כותב, זמר ומלחין, המהוות חלק בלתי נפרד מפס הקול של החברה הישראלית וביניהן השירים האהובים: "אבא סיפור", "אימא אדמה", "אני ואתה נשנה את העולם", "אוהב להיות בבית", "שכשנבוא", "הכניסיני תחת כנפך", "סיפור של חורף", "שיר השיירה", "סע לאט", "עוף גוזל", ועוד רבים וטובים.


השנה הוגשו כ- 150 מחזות מקוריים. מתוכם נבחרו לבסוף חמש ההצגות המשתתפות בתחרות. ההצגות נבחרו בקפידה ע"י הועדה האמנותית של הפסטיבל: יפעת זנדני צפריר, מירי לזר, אורי אוריין ורועי שגב, מנהלו האמנותי של הפסטיבל.הצגות התחרות יעלו בבכורה בפסטיבל:

 • ״מתן בארצות שאין כמותן״)בהפקת תיאטרון חיפה) -  הצגה מוזיקלית מלאת דמיון. מסע הרפתקאות בשילוב שירים מאת נעמי שמר, לחן שלמה גרוניך, שיחשפו לראשונה לקהל בהצגה. מתן לוקח את אחיותיו התאומות הקטנות ים ושחר לטיולים מלאי דמיון ואומץ בארצות מיוחדות - ארץ החולות, ארץ החיבוקים, ארץ הילדים העצובים ועוד. לאורך המסע המשותף השלושה לומדים על חברות, אהבה וגעגוע.


מתן בארצות שאין כמותן-ג'ראר אלון


 • ״מסטיק״ (בהפקת תיאטרון הקרון) תיאטרון בובות פרוע ומצחיק, על מורה מסודרת, ועל מסטיק שובב שמחליט להפריע לה, להצחיק אותה ולעשות הכל כדי להוציא אותה משיווי המשקל. 


 • מסטיק_ג'ראר אלון

 • ״החולדה מוצרלה״ (בהפקת תיאטרון משקפיים), שלא תאמינו מה קורה לה… הרפתקה מצחיקה ומוזיקלית על חולדה שמחליטה להתחרות בתחרות שירה למרות שהיא ידועה בזייפנות יתר. היא יוצאת למסע גילוי עצמי למצוא את הקול הייחודי שלה דרך חוויות של הצלחה וכישלון.


 • החולדה מוצרלה_ג'ראר אלון

 • "האריה שבפנים" (בהפקת תיאטרון המדיטק) עיבוד מצחיק ופראי לספר האהוב מאת רייצ'ל ברייט וג'ים פילד.
  מה קורה כשלעכבר זעיר ומלא חשש נמאס להרגיש- בלתי מורגש? יום אחד עולה בראשו רעיון מוצלח מאוד. אם הוא ישאג, כל החיות סופסוף ירכשו לו כבוד.  אבל יש רק דרך אחת לשאוג ממש חזק- צריך ללמוד איך שואגים מהאריה הענק. אז העכבר מתגבר על הפחד הנורא, אוזר אומץ וניגש לאריה כדי לבקש ממנו עזרה. הצגה מוסיקלית סוחפת ופרועה על אומץ לב, ועל חברות מאוד מפתיעה.


 • האריה שבפנים_ג'ראר אלון


 • לא כוחות״ (בהפקת תיאטרון חיפה ותיאטרון הקיבוץ) - סיפורם של מיכאל ואלון שחולמים להיות הכוכבים של נבחרת הכדורסל של בית ספר, אבל באורח ביש, הם מפספסים את ההסעה. השניים מתגלגלים להרפתקה מגלגלת מצחוק בה יגלו שגורל בית הספר תלוי בהם ושרק יחד יוכלו להציל אותו. 


לצד הצגות התחרות, תעלה בבכורה בפסטיבל גם ההצגה "אוף לי צפוף לי" של תיאטרון חיפה -  מחזה מאת גיל צרנוביץ ומיטל סלקמון – רטן, בימוי גיל צרנוביץ. ההצגה מספרת על משפחתו של גרשון המתגוררת בצפיפות גדולה בחדר קטן, וזקוקה בדחיפות לפתרון. העצה שהמשפחה מקבלת מחכם הכפר נשמעת לא הגיונית בכלל, אבל אז הם מגלים כמה היא חכמה, ובעיית הצפיפות נפתרת בצורה מפתיעה.
סיפור שמעודד אותנו להעריך את מה שיש לנו, ומלמד אותנו להסתכל תמיד על חצי הכוס המלאה, אפילו אם לפעמים קשה. 

ההצגה מתאימה לגילי 3-7. קיימת גם גרסה מונגשת (פרטים ומועדים באתר פסטיבל חיפה).


גם השנה, על אף האתגרים הברורים, יוקם בפסטיבל מתחם תיאטרון הרחוב באוויר הפתוח, בניהולם האמנותי של ינון צפריר וגיבסון בר –אל, קבוצת אורתו-דה, ויעניק כתמיד, חוויה מלהיבה ובלתי נשכחת לקהל המבקרים. 

צפריר ובר-אל: "האמנים הבינלאומיים של מתחם תיאטרון הרחוב באוויר הפתוח ממשיכים להאמין בפסטיבל ולראות בו חוויה גלובלית שמחברת עולמות וחוצה תרבויות, ויגיעו  אלינו למרות המצב המורכב בארץ, מ-8 מדינות, 4 יבשות: ספרד, איטליה אוסטריה, ארגנטינה, גרמניה, אוסטרליה, אורוגואי וכמובן, ישראל.

הכניסה למתחם, כבכל שנה, ללא תשלום.


השנה יתארחו בפסטיבל הצגות איכותיות וייחודיות ממיטב תיאטרוני הילדים בישראל, ביניהן 'הנסיך הקטן' (תיאטרון משקפיים בשיתוף להקת הפלמנקו הישראלית), 'נגיד שהעולם היה ילד' (תיאטרון הקרון) – הצגת ילדים בה המשתתפים והיוצרים הם ילדים בעצמם, ההצגה 'יבשה ים יבשה' (תיאטרון קליפה, מקומות שמורים) – הצגה מותאמת לילדים עם צרכים מיוחדים. כל אלה לצד הצגות לפעוטות, הצגות מונגשות, הצגות לכבדי ראייה, תיאטרון מחול ועוד.


מנכ״לית תיאטרון חיפה ניצה בן צבי :

"ילדים הם מאוד מאוד רגישים למה שקורה סביבם, החיישנים שלהם כל הזמן בקליטה והם חווים חוויות רגשיות מועצמות. השנה עם כל הכאב שאנחנו חווים, גם אנחנו בסערת רגשות מתמדת. לכן, השנה במיוחד, אני רוצה להזמין אתכם ההורים והסבים והסבתות, לחוות איתנו את הפסטיבל בלב פתוח כמו ילדים, לראות את העולם דרך העיניים שלהם ולתת מזור לנפש הדואבת. ולו לכמה ימים של תום וחיוך. 

טובי האמנים והיוצרים בתחום הצגות הילדים מתארחים בפסטיבל שלנו, ואני גאה לעמוד בראש מוסד שמנגיש מסורת של תרבות גבוהה לכולם, מכל קשת החברה הישראלית." 


גם השנה דואג הפסטיבל להציג הצגות מונגשות לילדים בעלי צרכים מיוחדים ולכבדי ראייה.

כמו כן, עבור משפחות המפונים, יוקצו כרטיסים ללא עלות להצגות נבחרות, בתיאום מראש.


מנהלו האמנותי של הפסטיבל רועי שגב:

"השנה יותר מתמיד אנחנו שמים את תקוותינו בדור הצעיר, שיביא לנו עתיד טוב יותר. הפסטיבל ממשיך לטפח את דור העתיד, שומר על איכות בלתי מתפשרת של אמנות לדור הצעיר, ומציב את הרף הגבוה ביותר בתחום התרבות לילדים.

זאת השנה הרביעית שהפסטיבל נמצא תחת ניהולי ועדיין כמו בכל שנה כשמגיע מועד הפסטיבל, אני מסתכל על הילדים שמגיעים לפסטיבל בפעם הראשונה מביטים בעיניים סקרניות, יושבים בשקיקה ובהתרגשות בהצגות ונכנסים לעולמן של הדמויות הצבעוניות ואני לא יכול שלא להתרגש יחד איתם כאילו זו הפעם הראשונה".


מתי: 24-26/4/24 חוה"מ פסח

איפה: תיאטרון חיפה, רחוב פבזנר 27 חיפה

מחיר:59 ₪  -75 ₪ לכרטיס

לכרטיסים ומידע נוסף:

טלפון: 04-8600500  |  וואטסאפ: 053-4984976

אתר: www.haifakids.co.il 

להלן פירוט הצגות תיאטרון הרחוב שיעלו בפסטיבל ויהיו פתוחים לקהל הרחב ללא עלות:


שם מופע : פיפה ללא הפסקה pipa puppet show

ספרד | La Puntual - Néstor Navarro

לינק לאתר: www.lapuntual.info

לינק לוידאו  Pipapuppetvideo

קרדיט לתמונה :  Yoana Miguel


על הקבוצה

נסטור בובנאי דור שני לבובנאות בספרד , יוצר מופעים ומטייל איתם ברחבי העולם.  פיפה הציגה ברחבי העולם החל מאיטליה, בלגיה הולנד אנגליה ועד לברזיל הודו קולמביה ועוד. 

 אבא של נסטור הציג בפסטיבל חיפה לפני כעשור, וכיום בנו סוגר מעגל ומגיע להשתתף בפסטיבל חיפה 
שם מופע :  מפלצות בע"מ Los orgos 

ספרד /אורוגואי | EL SINDICATO DE MONSTRUOS

לינק לאתר:  elsindicatodemonstruos.com

לינק לוידאו  : https://vimeo.com/365250549

קרדיט לתמונה :  FERNANDO BENITEZ

על הקבוצה

הרכב היוצרים  עם למעלה  מ17 שנות ניסיון . יוצרים  מופעים נעים,   מייצרים ומקימים דמויות צבעוניות מקוריות וייחודיות לתחייה. הופיעו ברחבי אירופה ובעולם  ומגיעים מספרד ואורוגאי.
שם מופע: המיטה  the bed

ארגנטינה| Adrian Schvarzstein

לינק לאתר: adrianschvarzstein.com

לינק לוידאוthe bed video:

קרדיט לתמונה: Adrian schvarzstein

על הקבוצה
אדריאן אמן רב גוני עוסק בבימוי, מוזיקה, אופרה, תאטרון רחוב, קרקס ועוד. יוצר מופעים קסומים ומוטרפים.  מגיע לפסטיבל חיפה עם המופע המיטה אותו  יצר עם מירי יפת בישראל מאז המופע מטייל ברחבי העולם כולו


שם מופע :  הסבתות Grannies

אוסטריה| Theater Irrwisch
משך מופע: 30 דק'
לינק לאתר: www.irrwisch.at

לינק לוידאו : the grannies video

קרדיט לתמונה :  Theater Irrwisch


על הקבוצה

שלישית יוצרים הפועלים כבר למעלה מ30 שנה ברחבי אירופה והעולם כולו. עם מופעים משוגעים מצחיקים ואבסורדים 

מגיעים מאוסטריה 

שם מופע :כוח המשיכה -Gravity

איטליה| D.A. MattatoioSospeso

לינק לאתר: https://www.mattatoio.org/en

לינק לוידאו  lesamantes_video

קרדיט לתמונה :  C. Gagliardi

על הקבוצה
מרקו מתמחה במופעים אווירים ייחודים כבר למעלה מעשור מגיע לישראל עם מופע אווירי איטלקי זוכה פרסים, מלודרמה איטלקית עם ניחוח של פעם, מלאת יצרים, אהבה, קנאה ואקרובטיקה אווירית מהפנטת . 

זכו בשני פרסים בפסטיבל לונאצ'יה באיטליה( Festival Lunhatica Italy)

זכו ב3 פרסים  בפסטיבל המימוס בצפרת (  ( Mimos internatation festival Francשם מופע :  מתחת לאפס

ישראל| נעמן שלצר

מופע בכורה בפסטיבל

קרדיט לתמונה :  יסמין וייס 


על הקבוצה

נעמן הוא אמן יוצר קרקס עכשווי, המתמחה באקרובטיקה על הקרקע ובעמוד הסיני. 

מבין המובילים בארץ בתחום אקרובטיקה על העמוד הסיני מגיע עם מופע בכורה חדש לפסטיבל חיפה הבינלאומי להצגות ילדים.שם מופע :  המזיענים

ישראל | דוואי 

לינק לאתר: https://davai-group.org/portfolio_page/the-sweaters/

לינק לוידאו : https://youtu.be/7h_CCroqOVw

קרדיט לתמונה :  אריק שרגא 

תיאטרון דוואי 

קבוצת תאטרון ישראלית מתמחה בתאטרון חזותי. יוצרים מופעים מיוחדים ויייחודים  שם הם מספרים סיפור  באמצעות ליצנות קרקס ומוזיקה. יוצרים מופעים למבוגרים ומופעים לילדים, במהלך הקורונה  יצרו את "הנגררים" מופע נע  ברחובות  שהותאם לימי סגר, בשיתוף עם מיכל סבירוני תחת אי"ב. 

מגיעים לפסטיבל עם מופע חדש –  "המזיענים" כזה שיחזיר אותנו לכושר בהנאה
שם מופע : הענק וגנו the Giant  

אוסטרליה,גרמניה| Adam Read

לינק לאתר: https://33clowns.wixsite.com

לינק לוידאוvideo_thegiant

קרדיט לתמונה : Ronald Hissing/Wessel Lindblom

על הקבוצה

אדם ריד אמן אוסטרלי מוביל בעולם תאטרון הרחוב, מתמחה בהליכה על קביים  גבוהים וייצור כלל המופעים שלו מא ועד ת.  הופיע ברחבי העולם כבר למעלה מ20 שנה בהם הוא מציג את המופעים הייחודים שלו על קביים גבוהים ומיוחדים מאוד.
שם מופע :  אינסוף חיים

ישראל | רינת גלקו 

לינק לאתר: https://www.maskshow.co.il/

לינק לוידאו : lifewithoutend

קרדיט לתמונה : רינת גליקו 

על הקבוצה

רינת גליקו בוגרת בית הספר לאומניות הבמה סמינר הקיבוצים שחקנית כחברת להקת בת שבע ועוד. 

זכתה פעמיים במלגת הצטיינות קרן תרבות אמריקה ישראל. כיום שחקנית, בימאית ומורה בבית הספר של הסמינר. עוסקת בתאטרון פיזי ליצנות ומסכות  מגיעה עם מופע בכורה חדש המספר סיפור קסום של מוזיקה ואהבה - אינסוף חיים
שם מופע :  רחוב הנשים שלוש  

ישראל | תאטרון מסתורין A group of people dressed in clothing

Description automatically generated

לינק לאתר:https://playground.mystorin.com/

לינק לוידאו : mystorin3women

קרדיט לתמונה :  תיאטרון מסתורין 


 על הקבוצה  

כבר למעלה מעשור  מתמחה ביצירת מופעי חוצות ומופעים מקוריים תלויי-מקום, ויוזם התרחשויות אמנותיות ברחובות העיר ירושלים, ברחבי הארץ ובפסטיבלים בחו"ל ומנסח סוגת תיאטרון ישראלית – מקורית יחידה במינה’ 

תיאטרון המגיח במפתיע, פורץ את השגרה ויוצר רגע בודד של אגדה, יופי ורוחניות במקומות הכי פחות צפויים. כזה שבא ללא התרעה מוקדמת והקהל שלו מוצא את עצמו בתוך חוויה רב חושית וטוטאלית של חלום פיוטי וסוריאליסטי

שם מופע: סהרורי  -Parasomnia

אוסטרליה| Adam Read

לינק לאתר: wixsite.com/parasomnia

לינק לוידאו: Parasomnia video

קרדיט לתמונה : Adam Read Pro

על הקבוצה

אדם ריד אמן אוסטרלי מוביל בעולם תאטרון הרחוב, מתמחה בהליכה על קביים  גבוהים וייצור כלל המופעים שלו מא ועד ת.  הופיע ברחבי העולם כבר למעלה מ20 שנה בהם הוא מציג את המופעים הייחודים שלו על קביים גבוהים ומיוחדים מאוד.שם מופע : הדודוז Los Extintos

ספרד/פרגאווי | EL SINDICATO DE MONSTRUOS

לינק לאתר:  : elsindicatodemonstruos.com

לינק לוידאו  : los-extintos.mp4

קרדיט לתמונה :  FERNANDO BENITEZ

על הקבוצה
הרכב היוצרים  עם למעלה  מ17 שנות ניסיון . יוצרים  מופעים נעים,   מייצרים ומקימים דמויות צבעוניות מקוריות וייחודיות לתחייה. הופעיו ברחבי אירופה כולה ובעולם  הם מגיעים לחיפה  הישר מספרד ופרגוואי .A sign with a face on it

Description automatically generated

שם מופע :  הביסטרו

ישראל | אודליה ליברמן

לינק לאתר: odelia_websit

לינק לוידאו : odelia_video

קרדיט לתמונה : ערן אופק

על הקבוצה

אודליה מעצבת פסלים חיים זוכת פרסים רבים   מגיעה לפסטיבל עם מופע חדש רחוב חדש לכל המשפחההביסטרו.

זוכת פרס מקום שני בפסטיבל פסלים חיים הבינלאומי לשנת 2012 עם מייצג פסל חיי "אלמוג"

זוכת פרס מקום ראשון בפסטיבל פסלים חיים הבינלאומי ברחובות לשנת 2016 עם מייצג פסל חיי "קרוסלה"

זוכת פרס מקום שלישי בפסטיבל פסלים חיים הבינלאומי ברחובות לשנת 2018 עם מייצג פסל חיי "בין הטיפות"

זוכת פרס מקום שני בפסטיבל פסלים חיים הבינלאומי ברחובות לשנת 2022 עם מייצג פסל חי "הנגרית"

זוכת פרס ציון לשבח בפסטיבל פסלים חיים ברחובות לשנת 2023 במייצג פסל חיי "מאמא איטליה"
A person in a garment boxing another person

Description automatically generated

שם מופע :  נוקאאוט

ישראל | אורתו-דה

לינק לאתר:    ortoda

לינק לוידאו : https://vimeo.com/897416266

קרדיט לתמונה : קבוצת אורתו-דה


על הקבוצה

קבוצת תאטרון אורתו-דה, חוקרת את התנהגות האנושית על כל רבדיה דרך שימוש במטאפורות ויזואליות, שפת גוף ייחודית, פנטומימה, מיומנויות קרקס, ליצנות מודרנית, תהלוכות, מופעי רחוב, אימפרוביזציות, מסיכות ועוד. יצירת הדגל של הקבוצה, "אבנים", הוצגה עד כה כ700 פעם ברחבי העולם מלבד בישראל גם פורטוגל , ברזיל, רוסיה, ארצות הברית, הונג קונג, תאילנד, מינמאר ואיטליה ועוד במעמד שגרירים, ראשי עיר ונבחרי ציבור, וזכתבה בעשרות פרסים. השנה נארח א המופע "נוקאאוט" מופע לכל המשפחה , מופע חדש שיעלה חיוך רחב על הפנים וצחוק מתגלגל לילדים.

ינון צפריר – שחקן, במאי, יוצר.מנהל אמנותי ומייסד של קבוצת התאטרון "אורתו – דה"

דניאל זעפרני – חלק מקבוצת התאטרון אורתו-דה , פנטומימאי וכוריאוגרף דניאל הידוע בשם Mime Daniel  זוכה  פרס Mondial – צרפת פרס פסטיבל קרקס de Demain , וזוכה פרס ליצן הזהב Syracuse Clown Festival שם מופע :  שכנים

ישראל | שלומי ושמרית גולן 

לינק לאתר: medical clowning

לינק לוידאו : Neighbors video

קרדיט לתמונה:  שכנים הפקות

על הקבוצה

שלומי ושמרית הם  שני הליצנים הם זוג בחייהם וליצנים רפואיים טיפוליים.

בעקבות ה7 באוקטובר יצרו הצגה לילדים שמאפשרת לילדים להקליל את המפגש המורכב עם האזעקות ועם המפגש במקלט, ההצגה היא של שני ליצנים החיים בבתים סוריאליסטים מעוצבים,ולפתע הם נפגשים בשגרת החיים המוזרה של האזעקות והליכה למקלט.
(לא !! לא תישמע אזעקה בהצגה ולא יהיו אלמנטים מלחיצים. המטרה ללטף את הלב באהבה).


שם מופע :  אגדת הזמן הקפוא 

ישראל |  מיכאל פינקל 

לינק לאתר: website_Michael

לינק לוידאו : video_frozentimelegened

קרדיט לתמונה נגסטא בגמבה

על הקבוצה

מיכאל פינקל אומן קרקס וותיק בישראל מסייע לפיתוח הקרקס האווירי בישראל. שותף מייסד בקרקב גאיה – להקה שהופיעה ברחבי אירופה מעביר סדנאות קרקס רבות ועוד ועוד. מורה לתקשורת מקרבת ומפיק את "טנגו רחוב תל אביב" 


שם מופע :  מוסטאש החתול

ישראל | תאטרון הקרון

לינק לאתר: https://www.traintheater.co.il

לינק לוידאו : https://youtu.be/_aTV3TE7nP0

קרדיט לתמונה: כפיר בולוטין 

על הקבוצה

תיאטרון בובות רפרטוארי אמנותי לילדים המעודד חופש יצירה, חדשנות ומצוינות של אמנים מקצועיים. התיאטרון ייחודי בנוף תיאטרוני הילדים בארץ ומוביל בתחומו.

שי פרסיל – שחקנית ושותפה ביצירה יוצרת רב תחומית, משלבת אמנות פלסטית עם תיאטרון בובות ופרפורמנס. מעצבת תפאורה ותלבושות, מורה לתיאטרון ועיצוב במה.

ליה לוי גרד – יצרה ,עיצבה ופיתחה את השפה החזותית של ההצגה 'מוסטאש החתול'

זוכת פרסים מרובים

 זוכת פרס עיצוב התפאורה בפסטיבל חיפה הבינלאומי להצגות ילדים 2012 'קרקס קוביות' 

 זוכת פרס הצגת השנה הבינתחומית ועיצוב בובות ואביזרים בתחרות פרס הבמה להצגות ילדים מטעם ארגון אסיטז' 'ציפור הגשם-אגדת נייר' 

 זוכת פרס על מצויינות וכושר המצאה יוצא דופן בפסטיבל ŢĂNDĂRICĂ International Puppet Theater Festival ברומניה 
שם מופע :   Mind the Gap- הארנבים מארץ הפלאות 

ישראל | תhאטרון מסתורין

לינק לאתר: https://playground.mystorin.com/

לינק לוידאו : mystorinrabbits

קרדיט לתמונה:  תאטרון מסתורין


על הקבוצה  

תאטרון מסתורין כבר למעלה מעשור  מתמחה ביצירת מופעי חוצות ומופעים מקוריים תלויי-מקום, ויוזם התרחשויות אמנותיות ברחובות העיר ירושלים, ברחבי הארץ ובפסטיבלים בחו"ל ומנסח סוגת תיאטרון ישראלית – מקורית יחידה במינה’ תיאטרון המגיח במפתיע, פורץ את השגרה ויוצר רגע בודד של אגדה, יופי ורוחניות במקומות הכי פחות צפויים. כזה שבא ללא התרעה מוקדמת והקהל שלו מוצא את עצמו בתוך חוויה רב חושית וטוטאלית של חלום פיוטי וסוריאליסטיאין תגובות:

הוסף רשומת תגובה